2733
2734

من چهره ام خوبه و میشه گفت که خوشگلم. تنها ضعفم اینه ک صورتم جوش داره. جوشای پیشونیم خیلی زیاده و برا همین چتری زدم. رو گونه هام هم یه دو سه تا ریز هست ولی معلوم نیست زیاد.. خب بگذریم.

امروز من و مامانم و دوستم و مامانش رفته بودیم کافه. وقتی که مامانم داشت پولو حساب میکرد یه لحظه چتریمو زدم کنار تا مرتبش کنم. بعد مامان دوستم بهم گفت واای مهرسا چقدر جوش داری. گفتم آره. جوش بلوغه. دختر خودتونم جوش داره! گفت آره ولی مال تو خیلی زیاده. یه دکتر پوست برو بنظرم..سکوت کردمو فک کنم فهمید ک ناراحت شدم!

من آدمی نیستم ک ب حرف مردم اهمیت بدم! ولی واقعا از حرفش ناراحت شدمو از وقتی اون حرفو زده همش تو آینه خودمو نگاه میکنمو میگم کاشکی جوش نداشتم!..کلا خیلی اعتماد ب نفسم پایین رفته دوس دارم خودمو بکشم..💔

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری
چتری که زدی جوشو بدتر میکنه 

ربطی نداره

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میای تاپیک اخرم لطفا

❤️💚برا اینکه یه بخت خوب نصیبم شه صلوات میفرستی دوستم لَا إِلَٰهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ‌فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ ۚ وَكَذَٰلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ💛💜
2728

از سن کم یاد بگیر خودتو سر همچین مسایلی ناراحت نکنی

❤️💚برا اینکه یه بخت خوب نصیبم شه صلوات میفرستی دوستم لَا إِلَٰهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ‌فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ ۚ وَكَذَٰلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ💛💜
2738

شب قبل خواب صورتتو بشور 

صبحم پا میشی حتمن بشور 

روزی ۷ یا ۸ لیوان آب بخور 

کرم مرطوب کننده بزن 

همین خیلی تاثیر داره نسبت به انواع ماسک و روتین پوستی 

ولی پوستتو تمیز کن 

روزی دوبار با ی شوینده ملایم پوستتو بشور 

از گوش دادن به یه مشت حرف دروغ لذت میبرم،وقتی که حقیقت رو میدونم . . .😏
طرف چیزی نگفته چرا انقد بزرگش میکنی:|

همه ی آدما عیب و نقص های خودشونو میدونن و لازم به یادآوری ما نیست.

اونم نباید میگفت در حالی ک میدونه زودرنجم 

2706