2733
2734

راستش  ما زندگی خیلی شیرینی داشتیم اما،،مامان من سال ۹۹ برا غلظت خون تو بیمارستان بستری شد و توی۳ روز دکترش به ما گفت که کرونا گرفته و فرداش فوت کرد.۵۴ سالشون بود بعد از چهار ماه پدرِ بیچارم سکته مغزی کرد و یه طرف بدنش فلج شد و ما چه ها که نکشیدیم بعد از ده ما ایشونم فوت کردند دی ماه گذشته سالگرد پدرم بود.عید ما همگی جمع شدیم خونه ی بابام اواخر تعطیلات گفتیم بریزیم رختخوابای مامانم و دوباره بچینیم وقتی ریختیم موکت زیرِ تختِ برزگی که رختخوابا رو  روش چیده بودیم ورداشتیم تا جارو بکشیم یه بسته ی مشمایی بود زیرش؛در آوردیم اول متوجه نشدیم چیه بعد که عممم اومد گفت این ستون فقراتِ ماره با دندونای نیشش بعد چند تا چیز قهوه ای رنگ بود با چند تا چیز گوی مانندِ سفید، الان یه عده میگن طلسمه یه عده میگن جاودئه نمی دونم شایدم خرافاته اصلاً،،خلاصه هر کی یه حرفی میزنه و ما موندیم و این مسئله که نه می دونیم چیه،نه می دونیم کارِ کیه، خودمونم هنگ کردیم از این موضوع؛ گفتم شاید کسی از دوستان چیزی بدونن در این مورد و جوابی برای این سوال من داشته باشن.

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.

اولا نداشتم الان متاسفانه بله دارم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم دعا زیاد پیدا کردم تو خونم

والا شک کردم میدونم کار کیه ولی چی بگه آدم

من اعتقاد ندارم میریزم دور

ولی دوستم‌ پشت تختش یه چاقو بزرگ قدیمی پیدا کرده بود برده بود پیش دعا نویس اونم گفته بود دعاست ک نمیدونم چجوری باطل کرده بود...

شما هم ببرید پیش دعا نویس بپرسید

بله امکانش هست که طلسم باشه ببرید پیش یکی که از این کارا میکنه نشونش بدید اگه چیزیه باطل کنه ولی نه پیش این فالگیرای الکی برید پیش شیخی بزرگی که توی همین کارا باشه نه ف.ا.ل گرفتن

طلسمو جادو توی واقعیت داره متاسفانه و منم درگیرشم

ای بابا ایشالا درست بشه عزیزم 

من هروقت مهمون میاد خونم هرکی میخواد باشه به بهونه شلوغی اتاق درو میبندم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ملعون تر از این‌موجودات نیست واقعا،تونت سرچ کن امان الله میرزایی آدرس تل واینستاش هست ازش بپرس ببین چی میگه شاید گفت حضوری برین

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆
چطور؟

من با تلاشای زیادی که میکردم نه تو درسم به جایی میرسیدم نه کار پیدا میکردم نه ازدواج میکردم مثلا واسه ازدواج زنگ میزدن دیگه اصن نمیومدن یا اصن یه اتفاقی میفتاد نشه

مادرم رفتن پیش یکی که سرکتاب میگرفت بدون اینکه مامانم چیزی بگه گفت هم تو درسش هم کارش هم ازدواجش جادوی سنگین شده

2706