2733
2739
عنوان

مامان هایی که گوش دخترشون و سوراخ کردن لطفا بییاید

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 32 پست
اگر پماد لیدوکایین داری قبلش بزن روی گوشش تا بی حس بشه و کمتر دردش بیاد

خودم بزنم مشکلی نداره؟ یک ساعت قبل از سوراخ کردن خوبه؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالشه؟؟؟ ما خواهرزادم رو بردیم متخصص اطفال گفت تفنگ دارم ولی ب پرده گوش بچه آسیب میزنه با دست س ...

سه سال.. واقعا... با دست چطور سوراخ کردن؟ 

دوستان شما با چی سوراخ کرد دکتر براتون؟ 

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
2742
شماره مطبش و داری گلم؟ 

توی گوگل بزن دکتر محمد علی رضایی نایه متخصص اطفال هست هرچی میخام بذارم نمیشه. دکتر دخترم هست خیلی راضیم

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
سه سال.. واقعا... با دست چطور سوراخ کردن؟  دوستان شما با چی سوراخ کرد دکتر براتون؟

با همون تفنگا دخترم چهارماهش بود اصلا نفهمید 

توی گوگل بزن دکتر محمد علی رضایی نایه متخصص اطفال هست هرچی میخام بذارم نمیشه. دکتر دخترم هست خیلی را ...

شما با چی گوش ناز دخترتون و سوراخ کرد دکتر؟ 

2740

آخه این دوستمون گفتن پرده گوش آسیب میبینه با تفنگ نگران شدم. حتما دکتر میدونسته یه چیزی که اینو گفته. 

اره والا ما هم تعجب کردیم اول فکر کردم شاید اون تفنگ رو نداره ک درآوارد نشون داد...

با دست از چی استفاده میکنه برای سوراخ کردن دکتر؟ 

آخه این دوستمون گفتن پرده گوش آسیب میبینه با تفنگ نگران شدم. حتما دکتر میدونسته یه چیزی که اینو گفته ...

الان دختر من سه سال و نیمشه چیزیششد؟ چه جور دلتون میاد با دست گوش طفل معصوم و سوراخ کنین. چی بگم حتما صلاحتون اینجوریه

به جز تفنگ وسیله دیگه ایی هم هست برای سوراخ کردن؟ 

با دست از چی استفاده میکنه برای سوراخ کردن دکتر؟ 

همون گوشواره ک از داروخونه میخری تیز هست با اون سوراخ کرد...

راستش من شب عروسیم میخواستم کنار گوشواره یه دونه ازین توپی ها بندازم دیگه وفت نبود خودم با سوزن استریل جلو آیینه سوراخ کردم گوشمو😅😅😅خواهرمم فهمید اونم رفت خودش سوراخ کرد🤣🤣🤣

الان دختر من سه سال و نیمشه چیزیششد؟ چه جور دلتون میاد با دست گوش طفل معصوم و سوراخ کنین. چی بگم حتم ...

نه ایشون گفتن دکتر خودش گفته پرده گوش با تفنگ آسیب میبینه و با دست سوراخ کرده(نمیدونم چطور). تفنگم داشته که بگن چون نداره اینو گفته. من نمیدونم والا. فقط میخوام دخترم اذیت نشه

2706