2733
2739
عنوان

نظرخواهی راجب موندن یا رفتن با بچه

269 بازدید | 25 پست

دوستان من یه دختردارم دوسال نیمشه.باهمسرم اختلاف دارم بیشتر راجب خانوادم وخودم.مشکلم بددهنی وعصبی بودنش هست وچنددعوای اساسی باخانوادم داشته که مقصره درکل ازمشاور پرسیدم رک گفت طلاق.منتها خودم نمیدونم بچرو چکارکنم نمیتونم دل بکنم ازش.همسرمم میگه هرکاری میکنم اما بچه بهت نمیدم حتی تا۷سال رو مطمئنم میتونه هم کاربلده هم پولش روداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه با چه دلی بگیم بذارش وبرو 

ببین بخدا شوهرت فوری زن میگیره یه لحظه فکر کن فرضا  یه زن هیولا بشه نامادری بچت 

بچه هیچ انتخابی نداشته اما شما داشتی 

دخترتو  روتوجهنمی که خودت داری ازش فرار میکنی تنها نذار 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2740

عزیزم وقتی دوسش داری باید حفظ کنی زندگیت رو حداقل تلاش کن برای نگه داشتنش اگه صد در صد جواب نگرفتی اون وقت حرف طلاق رو بزن

و به نظرم مشاوری که بدون صحبت کردن با هر دو طرف  نظر مییده میگه طلاق  کارش درست نیست

ببین من الان خودم با شوهرم مشکل دارم و  قهریم با ۳ تا مشاور صحبت کردم هرسه شونم گفتن باید شوهرم رو قانع کنم تا جلسات زوج درمانی بریم بعد تصمیم بگیریم در مورد زندگیمون

به نظر میاد آدم لجبازیه و کینه ایی باید ببریش پیش روانشناس که سوتفاهم ها حل بشه  البته ...

دقیقا .نمیاد مشاورم گفت تاخودش نخواد حل نمیشه.درکل همه چیز خراب شده منم دیگه نمیخام درست کنم ته خطم الان فقط گیر بچمم

سخته تحمل اینهمه بدبیراه وکتک جدیدا

عزیزم میدونم سخته ولی بالاخره تو هر زندگی یه جوری مشکل هست یا خیانت یا مریضی و ...

به نظر من وقتی خدا یه مشکلی رو میده حتمن توانشم میده .شما هم انشالله با محبت بتونین حل کنین .

بعد طلاق که مشکلات هزار برابر میشه..پس بمون و بدون که خدا هم میبینه و کمکت میکنه.برات دعا میکنم که انشالله به زودی مشکلت حل بشه و شوهرت سر براه.

خدایا شکرت که برام معجزه کردی
2706