2737
2734

سلام دوستان من امروز از داروخونه قرص جنسینگ گرفتم اما نمیدونم شروع کنم یا نه.اخه نمیدونم خواب آور هست مث سیپرو یا نه؟ چون بچه کوچیک دارم و خودم شاغلم.میخوام بدنم چاق بشه.کیا تجربه داشتن و اینکه اگ راهکار دیگه ای برای چاقی دارین بهم بگین ممنونم.البته اینم بگم که غذام خیلی زیاده و همه غذاها و با نون میخورم اما استعداد ندارم انگار 

من نخوردم ولی اطرافیانم ک خوردن بشدت پشیمونن میخا باد کنی بعد ک ولش کردی هم گوشت بدنت پاره میشه ازریخت میفته اصلا نخور دخترعمومم خورد پشیمون شد بجاش مکمل بخور تا اذان جذب بدنت بشه زینک خارجی خوبه البته اگر دوستداری بخر ولی اینو نخور ب بدنت آسیب میزنی

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نخوردم ولی اطرافیانم ک خوردن بشدت پشیمونن میخا باد کنی بعد ک ولش کردی هم گوشت بدنت پاره میشه ازری ...

ببخشد اشتباه تایپی بود غذا جذب بدنت بشه 

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)
2731