2752
2734
عنوان

سرم اوردینری

543 بازدید | 10 پست

استفاده از سرم نیاسینامید و پیلینگ اوردینری تو یه دوره بنظرتون مشکل دارع؟

پیلینگو دوبار در هفتع میشه استفاده کرد بقیه روزارو میخواستم نیاسید بزنم

میشه ؟

من چندتا جای جوش عمیق دارم میبره؟

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دارم فعلا با این روتین پیش میرم ببینم چی میشه ار اف هم بعضیا میگن جواب میده

اون هزینه اش خیلی زیاده

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن
باشه عزیزم ممنون پوستم خیلی چربه ولی

پوستت نازک میشه همیشه مرطوب کردن باید بیشتر از لایه برداری باشه اگه اولین بارته کم کم ازش استفاده کن ولی اگه عادت کردی مشکلی نداره

پوستت نازک میشه همیشه مرطوب کردن باید بیشتر از لایه برداری باشه اگه اولین بارته کم کم ازش استفاده کن ...

این سرمو اره اولین باره

لایه بردار های دیگه ولی زیاد استفاده کرد

یه مدتم قبلا راکوتان میخوردم

بله، استفاده از سرم نیاسینامید و پیلینگ اوردینری در یک دوره معمولاً مشکلی ندارد.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید:

• پیلینگ اوردینری حاوی اسیدهای لایه بردار قوی است که می‌تواند باعث خشکی و تحریک پوست شود. به همین دلیل، مهم است که از سرم نیاسینامید در روزهایی که از پیلینگ استفاده نمی‌کنید، برای آبرسانی و التیام پوست خود استفاده کنید.
  • بهتر است ابتدا با استفاده از پیلینگ یک بار در هفته شروع کنید و به تدریج به دو بار در هفته افزایش دهید. اگر پوست شما حساس است، ممکن است لازم باشد فقط یک بار در هفته از پیلینگ استفاده کنید.
  • همیشه بعد از استفاده از پیلینگ از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. زیرا پوست شما بعد از لایه برداری بیشتر در معرض آسیب اشعه UV قرار می‌گیرد.

روتین پیشنهادی:

• صبح: شستشو، تونر، مرطوب کننده، ضد آفتاب
  • شب: شستشو، تونر (به جز شب‌هایی که از پیلینگ استفاده می‌کنید)، سرم نیاسینامید (به جز شب‌هایی که از پیلینگ استفاده می‌کنید)، مرطوب کننده

در دو شب از هفته:

• شب: شستشو، تونر، پیلینگ اوردینری، مرطوب کننده

نکات:

• قبل از شروع هر روتین جدید مراقبت از پوست، با یک متخصص پوست مشورت کنید.
  • به یاد داشته باشید که هر پوستی منحصر به فرد است و ممکن است به روتین متفاوتی نیاز داشته باشد.
  • صبور باشید و به طور منظم از روتین خود پیروی کنید تا شاهد نتایج باشید.
https://myordinary.ir