2733
2734
عنوان

کیا تو شهر کیش زندگی میکنن

385 بازدید | 21 پست

شوهرم قراره کارش منتقل بشه کیش. من تا حالا کیش نرفتم و اصلا نمیدونم شرایط زندگی اونجا چجوریه دخترم امسال میره کلاس هفتم. خانوما اگه کسی تجربشو داره بگه .شرایط مدرسه و مراکز آموزشی و کلا از همه چیزش برام بگه. بنظرتون با درآمد زیر ۲۰ تومن میشه اونجا زندگی کرد؟اگه خونه سازمانی باشه چی؟ ماهم زیاد اهل بیرون رفتن و خرج و مخارج آنچنانی نیستیم آسه میایم آسه میریم بریز بپاش آنچنانی نداریم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونحا زندگی نمیکنم ولی دو بار تفریحی رفتم عالیه شهر آروم ولی ب شدت چیزاش گرون

گرونی از چه نظر؟مثلا مواد غذایی و فروشگاهیش با بقیه جاها فرق داره؟ اجناس فروشگاهیش ایرانی نیستن؟

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
گرونی از چه نظر؟مثلا مواد غذایی و فروشگاهیش با بقیه جاها فرق داره؟ اجناس فروشگاهیش ایرانی نیستن؟

بله ایرانی هم داره مواد غذایی نخریدیم ولی رستوراناش خیلی گرون بود لباساش گرون 

لیلی آن عشق میشوم که مجنونش تو باشی🫂♥️
2740

مامالی یه کاربر هست کیش زندگی میکنه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

من میخواستم برم کیش پرسیدم اونجا مخارج همه بالاس از خرج اب و برق بگیر تا سایر امکانات

گرمای هوام واقعا اذیت میکنه

ماشینم که قطعا باشه

ظاهرا ک خیلی خوبه اونجا

از هر کی میپرسی میگن گرونه. من نمیدونم چیا گرونه. برای لباس من خودم بیشتر مواقع خیاطی میکنم. برای خورد و خوراکم مگه فروشگاهاش ایرانی نیستن؟

خوش ب حالتون

انشالله قسمت شما هم بشه . ما هم یهویی پیش اومده اصلا انتظار نداشتیم

بله ایرانی هم داره مواد غذایی نخریدیم ولی رستوراناش خیلی گرون بود لباساش گرون 

والا حقیقت ما خیلی اهل رستوران رفتن نیستیم نهایت ماهی یبار یه جای خوب میریم. البته از نظر تفریح و گردش یاد گرفتیم تفریحات ارزون برای خودمون درست کنیم. لباس هم خودم بیشتر خیاطی میکنم. یا میتونیم سالی یکی دوبار اومدیم شهر خودمون خرید کلی کنم. از هر کی میپرسیم میگن گرونیه اونجا مارو حسابی ترسوندن

مامالی یه کاربر هست کیش زندگی میکنه

بهش پیم دادم فعلا جواب نداده

2706