2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته😔😔

104 بازدید | 19 پست

همیشه سختی کشیدم.همیشه بغضی توی گلو داشتم.هر ثانیه از زندگیم دلیلی برای اشک و ناراحتی داشتم.

از وقتی یادمه همیشه شکستم باختم بریدم تنها بودم ...ازدواج کردم ۲۲ سالم بود لیسانس داشتم ،اینارو گفتم ک نگین بچه بودم یا بخاطر فرار از تنهایی اطدواج کردم ...نه...به حساب خودم حساب شده و از روی عقل ازدواج کردم.

اما مثل چی پشیمونم

مشکلات امون زندگیمو بریده.

خسته شدم

خدا لعنت کنه مادرشوهرمو بخاطر اینکه از دست شوهرم راحت بشه دامادش کرد و منو بدبخت کرد.

وقت خاستگاری فقط تعزیف تمجید 

فقط دروغ 

هعی خدایا شکرت واگذارش میکنم به خودت..

نه شوهرم دومادی بود نه من عروسی

مادرشوهرم شوهرمو مجبور کرد برای منم دعا گرفت زبون منو بست...جقدر خانوادم گفتن نه ولی منه اخمق دست خودم نبود گفتم اره.

چه خواسنگارایی داشتم رد کردم 

اخرم این شد قسمتم...

خدا لعنتت کنه زن 

خدا لعنتت کنه زن

خدا لعنتت کنه زن

باعث همه این روزای زهر مارم تویی

خسته شدم دیگ بریدم 

کاش خدا نگام میکرد 

خدا نجاتم میداد

خدایا من خرابش کردم تو درستش کن..

خدایا تو بساز 

تو بهترین هارو بهم بده

خدایا جز تو نگاهم به دست کسی نیست

جز تو گسیو ندارم

خدایا نجاتم بده

خودت میبینی ک حالم چیه

خودت میدونی چی بهم گذشته

خودت خلاصم کن راحتم کن

خدایا دیگ بسه 

روزای خوبت کی میرسه😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشکل شوهرت چیه🥺

ای خواهر بگو مشکلش چی نیست..

رفیق باز.عرق خور.حروم خور.بی پول.بی ارزه.دست بزن داره.فحاشی .تعادل روانی نداره..قبل ازدواج یه دعواگر و دختر باز قهار بود..به بدبختی از دخترا انداختمش.شب تا صب خون گریه کردم تا خیانتاش تموم شد.اما رفیق بازیاش تمومی نداره.عرق خوردناش..هعی خدایا یادم میاد میگفت نمازمو تو مسجد میخونم...هعی خدایا شکرت خدایاشکرت...هرچی بگم خواهر کمه.کم گفتم .

2740
ای خواهر بگو مشکلش چی نیست.. رفیق باز.عرق خور.حروم خور.بی پول.بی ارزه.دست بزن داره.فحاشی .تعادل روا ...

اهل کجایی سهیلاجون

بزنیــم بـه ســلامتی لبخنــدی که......کمکـ میکنه برای همـــه توضیـــح ندی حالت داغونه......!
2706