2737
2739

اگه خدایی نکرده خرج دکتری چیزی بود باز قابل قبول بود .

اما براشون هی غذا درست می‌کنه . کباب و آبگوشت و.. شیشصد نفرن کلی فقط پول گوشتش میشه.

چند روز پیش گفتم خرید احتیاج دارم ، عروسی داریم .

گفت دستم خالیه ، صبر کن .

بعد الان برنامه گذاشته که فردا برای خانوادش دیزی درست کنه☹️به خرج خودش کاملا .

اینقدر ناراحتم .

اوه من بودم سکته میکردم!!!!

چه صبری داری دختر

اساسی حالشو بگیر

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان گفتم میخوای وسایل غذا رو خودت تهیه کنی؟

گفت آره چطور

گفتم آخه هنوز یک ماه هم نشده براشون کباب زدی ، از طرفی اونروز گفتی دستم خالیه

گفت دستم که خالیه اما دورهم بودن ارزشش رو داره!!!!

گفتم پس عزیزم با دست خالی چطوری میخوای ناهار بدی خانواده ت؟؟؟؟

دستش خالیه اما مقداری داره که ترجیح داده بجای من هزینه ی خانوادش کنه😔

حق داری خب به روش بیار با ملایمت و خوبی

پیام بعدی رو بخون... اینجوری گفتم 

هنوز جواب نداده 

اما چند روز قبل یه آشتی کردیم اصلا حوصله تنش ندارم. فقط میتونم تو خودم بریزم و غصه بخورم .

چقدر ما زنا گناه داریم شوهرم هرچی بخره اول میبره میده به خانوادش هرچییییی خسته شدم حتی هندونه میخره میگه بده نصفشو ببرم حالا ما ماهی شش تومن میگیرم اونا ماهی ده تومن 

موقعی که بخت را قسمت نمودند بر بشررانده گشتم از درش با تیپا و توپ و تشرمرغ بخت از بام من تا بی نهایت پر کشیدبر در بختم زمانه با ملات آستر کشید.                                 میشه برای اینکه دعواهام باشوهرم کمتر بشه یه صلوات بفرستین التماس دعا
2740

خب وقتی میری تو جمعشون بگو، بگو از خرج من میزنه براتون تدارک میبینه مرگ ی بار شئون ی بار. 

بازم گوش ندادن هر جا نشستی بگو بگو که راضی نیستی ببین با کیا رودربایسی دارن جلو همونو بگو. اگه شوهرت چیزی گفت بگو اول واس من خرج کن بعد هرچی موند سگ خورد ببر بده اونا ولی نزار ته جیبش چیزی بمونه

دیروز مامانم گفت بیا بریم خرید دیگه عروسی رسید خب .

گفتم شوهرم گفته چند روز صبر کن تا کارت بدم بهت .

بابام گفت هرچقدر بخوای من میدم بهت برو 

گفتم نه 

شیطونه میگه از بابام بگیرم و وقتی شوهرم شکایتی کرد بگم من ارزشش رو داشتم!

خب وقتی میری تو جمعشون بگو، بگو از خرج من میزنه براتون تدارک میبینه مرگ ی بار شئون ی بار.  باز ...

خانوادش بد نیستن تقصیر اونا چیه .

تازه اونا اینقدر دارن که محتاج یه ناهار ما نیستن .

مشکل شوهر خودمه .

شوهر خودم خواسته های منو فدای خواسته های خودش می‌کنه .

خانوادش بد نیستن تقصیر اونا چیه . تازه اونا اینقدر دارن که محتاج یه ناهار ما نیستن . مشکل شوهر خود ...

چه بهتر که خوبن. به مامانش یا باباش بگو باهاش حرف بزنن که پس انداز کنیم که خرج خودمون اولویت. اونا فکر میکنن همه چی تو خونتون تامین که پسرشون خرج میکنه چیزی نمیگن البته طبق گفته شما که میگید خوبن حداقا دنگی باشه که به شما فشار نیاد.