2733
2734
عنوان

پیش دبستانی هم سنجش داره؟

109 بازدید | 10 پست

دخترم نیمه دومیه و امسال میره پیش دبستانی

اصلا درو برم بچه این سنی ندارم اطلاعاتم خیلی کمه

گفتن اخبار گفته از طریق سایت برای سنجش ثبت نام کنین

سایته بستس

نمیدونم اجباریه یا نه

اونایی که بچشون امسال پیش دبستانیه راهنمایی کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب حتما باید با سایت ثبت نام کرد؟ سایتش بسته ست

اونو نمیدونم چون من ۶سال پیش بود

همون پیش دبستانی بهم نامه داد و یه ادرس رفتیم اونجا اوکی کرد

الانو نمیدونم بخدا

ولی باید سنجش بره

بله سنجش داره،همون سنجش قبل کلاس اول رو اوردن قبل پیش دبستانی، مدرسه ای که قراره ثبت نامش کنی برو ا ...

مدرسه نمیره، قبل مدرسه باید از برنامه ی شاد ثبت نام کنه برا سنجش، ربطی به مدرسه نداره، منم پسرمو ثبت نام نکردم، گفتن اول از برنامه ی شاد برا سنجش نوبت بگیرین جاها پر میشن، منم از شب تا الان درگیر بودم به زور یجا پیدا کردم نوبت گرفتم برا پسرم اونم تازه برا ۹ خرداد

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
مدرسه نمیره، قبل مدرسه باید از برنامه ی شاد ثبت نام کنه برا سنجش، ربطی به مدرسه نداره، منم پسرمو ثبت ...

اجباری نیس عزیزم من پرسیدم 

میتونه بعد پیش ۲ بره سنجش 

خدایا خودت مراقب همسر و پسرم باشآمین
مدرسه نمیره، قبل مدرسه باید از برنامه ی شاد ثبت نام کنه برا سنجش، ربطی به مدرسه نداره، منم پسرمو ثبت ...

من پارسال دخترمو بردم سنجش ،همچین چیزی که شما میگین نبود ،روالش یه جور دیگه بود ،احتمالا شهرا با هم متفاوتن

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

من پارسال دخترمو بردم سنجش ،همچین چیزی که شما میگین نبود ،روالش یه جور دیگه بود ،احتمالا شهرا با هم ...

نه جدیدا اینجوری شده ربطی به شهر نداره، اخبار گفته از برنامه ی شاد ثبت نام کنین ببرین سنجش

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤