2733
2734
عنوان

باز رژیمم رو شکستم 😭😭

84 بازدید | 21 پست

نمیدونم چرا اینجوری شدم بعد از ظهری زدم به سیم آخر تا الان شکلات و شیرینی و چیزای مضر و آجیل کلی خوردم حالم از خودم بهم میخوره😭😭😭

می‌سازم دوباره😍🙂

ادامه بده

فدای سرت قرار نیس ک‌تا اخر عمر نخوری ک

من مامانِ یه دختر موفرفریم با چال گونه قشنگش🐥.              مثل شیشه باش،اگر شکستنت ببرشون🖤.                        خدایا خودت پشتم باش و بهم کمک کن🦋.                      یه روز همونی میشه که من میخوام🕊♥️.               اندکی صبر،سحر نزدیک است💚🌱.                     

منم مثل شمام 

چندین سال میخوام رژیم بگیزم 

آخر ب این نتیجه رسیدم کالری شماری کنم هزررچی عشقم کشید بخورم

چ کنم دیگه این آخرین راه حله 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ادامه بده فدای سرت قرار نیس ک‌تا اخر عمر نخوری ک

خب با خودم میگم این بار آخری که رژیم میگیرم ادامه بده تا به آخرش برسی از عصر تاحالا کلی شکلات و شیرینی خوردم حتی دلم نمیخواست

می‌سازم دوباره😍🙂
2738
خب با خودم میگم این بار آخری که رژیم میگیرم ادامه بده تا به آخرش برسی از عصر تاحالا کلی شکلات و شیری ...

ببین تو باید این چیزارم بخوری و از خودت دریغ نکنی

ادامه رژیمتو بگیر و بهش فک نکن

من مامانِ یه دختر موفرفریم با چال گونه قشنگش🐥.              مثل شیشه باش،اگر شکستنت ببرشون🖤.                        خدایا خودت پشتم باش و بهم کمک کن🦋.                      یه روز همونی میشه که من میخوام🕊♥️.               اندکی صبر،سحر نزدیک است💚🌱.                     

منم امشب زیاده روی کردم و الان عصبانی هستم😭😭😭😭

چرا تخمه انقدر کالریش بالاست خب

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم
منم امشب زیاده روی کردم و الان عصبانی هستم😭😭😭😭 چرا تخمه انقدر کالریش بالاست خب

منم از یه زره عصری شروع کردم از عصر تاحالا اندازه یه کوه خوردم😭😭

می‌سازم دوباره😍🙂
2706