2733
2739
عنوان

دوست پسر داشتن زن در زمان طلاق

993 بازدید | 65 پست

سلام

لطفا اگه قراره بی احترامی کنید حرف نزنید به قدر کافی مشوش ذهنم و همیشه درگیری ذهنی دارم.

تا حالا فکر کنم در این مورد تاپیک نزدم

من به هیچ عنوان مذهبی نیستم امروز تو اینستا یه کلیپ عربی به چشمم خورد که خانم زنگ زده بود کارشناس برنامه و می‌گفت من تو دوران متاهلی دوست پسر دارم و میخوام جدا بشم و با اون ازدواج کنم و رابطه جنسی با دوست پسرش داشت و اون شیخ بهش گفت تو اگرم طلاق بگیری به اون مرد حرامي و 

خب چیزی که به ذهنم میاد قاعدتا بچه هاشون اینطوری حرومزاده میشن از دید شرع و اسلام. 

من خیلی ناراحت شدم چون خودم مدتها در منزل پدر در عقد بودم و همسر سابقم هم کلا مسئولیت زندگی رو قبول نمی‌کرد بالاخره تصمیم قطعی گرفتیم که طلاق رو رسمی کنیم چون واقعا زندگی متاهلی نداشتیم اوایل فقط در حد بیرون رفتن و قدم زدن بودیم و بیرون چیزی خوردن رابطه ی جنسی خم داشتیم بیشتر تو خونه ی پدریه من حدود 4 سال اینطوری بود رابطه مون

حدود یک سال هم در اواخر دوران عقدمون باهم ارتباط جنسی نداشتیم و مدت طولانی حتی حضوری همدیگه رو ندیدیم. 

من اواخر که نزدیک ثبت طلاقم بود با همسر فعلی خودم ارتباط جنسی برقرار کردم اگر الان بود زیر بار این موضوع و خیلی از موضوعات دیگه نمیرفتم

ولی اون زمان این خطارو کردممممم و فکر کنم دو ماه شایدم دو سه هفته دقیق یادم نیست مونده به طلاقم از قبلی من با همسر فعلیم ارتباط جنسی داشتم

طلاق گرفتم و بعد از اتمام عده رسما عقد کردیم

درسته مذهبی نیستم و همسر سابقم هم بعد چندین سال الاف کردن من هیچ تلاشی نکرد واسه اینکه زندگی شروع کنیم  ولی الان بعد از گذشت سه چهار سال من عذاب وجدان دارم

داشتم به بچه دار شدن برای دو سه سال آینده از همسرم فکر میکردم که این کلیپ رو در اینستاگرام دیدم و واقعا حالم خرابه که حتی اگر کسی هم با خبر نشه باز بچه ی من در فکر یه مسلمان حرومزاده خطاب میشه. 

همسرم دوم من شوهری هست که هر زنی آرزوشو داره فقط در ارتباط جنسی همیشه ضعف داره خیلی طبع گرمی داره و اونموقع هم همین حس و حالش باعث شد این اتفاق زودتر از زمان مقررش بیفته 

واقعا حالم خراب میشه فکر اینا میاد تو ذهنم و دلم میخواد از اینم طلاق بگیرم 

ولی طلاق برای باز دوم؟؟؟؟ 

تو این زمونه؟

پشتوانه ای ندارم 

طلاق دوم مادر پیرمو سکته میده داماد دوم رو کل خانوادم دوست دارن و قبولش دارن.

جالبه واسه اقایون همیشه کلاه شرعی و قانونی هم وجود داره

اگر یک آقا موقع طلاق دوست دختر داشته باشه هم بعدش بهم حروم میشن تو دین کسایی که اسلامه دینشون؟

ذهنم واقعاااا اذیته همش از اینکه چرا اون یه تایم کم رو مقاومت نکردم تا رسما مهر طلاق ثبت بشه نمیدونم ترسیدم یا دلم برای اون سوخت ولی الان فکر خودمممم پدرمو درآورده

بنظرتون طلاق باید بگیرم؟

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫

اگه عققد اون بودی با یکی دیگه رابطه جنسی داشتی حرام ابدی بهش هستی و ازدواجتون درست نیس

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

طلاق بگیری کجا بری تواین جامعه پرازگرگ زندگیت و بچسب مگه نمیگی شوهرت خوبه ؟مشکلت چیه دیگه

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

عزیزم زنگ بزن از مراجع بپرس دقیق تر توضیح میدن

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین
2706