2752
2734
عنوان

آرزوی مرگ شوهرمو کردم امیدوارم خدا ب دل له شدم نگاه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 30 پست

تا دیر نشده و نیوفتادی تو زندگی و بچه دار نشدی میتونی جدا شی چون بهانه ای نداری ، ینی نمیگی بخاطر بچم و فلان جدا نمیشم و این بی مسئولیت رو تحمل میکنم

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فردا نوبت عملمه چندروزه خونمو کرده تو شیشه همش ادامو درمیاره همش میگه مغزتو باید عمل کنی دیگه تو همه ...

زنگ زدم خواهرم از اصفهان داره میاد ک فردا ببرم این عوضی ن پولی بهم قراره بده ن قراره باهام بیاد الان چندروزه باید بره سرکار هی امروز فردا میکنه هرشب میاد اینجا میگه ساعتو بذار رو زنگ من میذارم رو ۷ صبح پا میشم بیدارش میکنم صبحونه حاضر میکنم براش میگه ۸ بیدارم کن ۸ بیدارش میکنم میگه ۹ بعد میگه ده نمیدونین چقد اذیت میشم بقران مشکل قلبی پیدا کردم 

2731

منم مثل تو بودم رابطه داشتم ولی کسی خبر نداشت خانوادم میگفتن جدا شو به دردت نمیخوره 

ولی خدا شاهده خودم ۶ ماه تمام به هر دری زدم که هم جهاز هم پول عروسی رو درست کردم 

الانم دو ساله ازدواج کردیم یه قرون پول پیش خونه نداریم 

نه اهل کاره نه پس انداز قسط مون تموم شده 

ولی به چند نفر بدهکاریم عین خیالش نیست 

کرایه خونمون عقب افتاده فقط منم که حرص میخورم 

تنها خوبی که داره فقط اخلاق خوبشه 

وگرنه هم دروغگو و پنهان کاره هم اهل کار نیست هم اعتیاد داره 

الانم خانوادم میگن جدا شو

ولی من یبار توی عقد جدا شدم این بار خیلی سخته میوفتم دهن مردم 

منم مثل تو بودم رابطه داشتم ولی کسی خبر نداشت خانوادم میگفتن جدا شو به دردت نمیخوره  ولی خدا ش ...

خدا بهت صبر بده من اسم طلاق بیارم پر دهنمو خون میکنن بخدا انقد حرص میخورم بیماری قلبی گرفتم دکتر بهم گفت حرص و جوش برات سمه ولی مگه میشه حرص و جوش نخورد 

خدا بهت صبر بده من اسم طلاق بیارم پر دهنمو خون میکنن بخدا انقد حرص میخورم بیماری قلبی گرفتم دکتر بهم ...

نه من راحت میتونم جدا شم 

ولی میگم برای زندگیم بجنگم شاید درست بشه 

آخه تمام زندگیمو خودم درست کردم چطور خودم خرابش کنم 

حسرت بچه رت میخورم که بخاطر کارای شوهرم جرات ندارم بیارم

منم مثل تو بودم رابطه داشتم ولی کسی خبر نداشت خانوادم میگفتن جدا شو به دردت نمیخوره  ولی خدا ش ...

من اگه رابطه نداشتم یا پدرم انقد سختگیر نبود جدا میشدم ولی همه دارن میبینن ما همیشه بحث داریم دعوا داریم خداشاهده دیشب گوشیمو برده بیرون صفحشو خورد کرده داشتم میمردم رو گوشیم حساسم بعد اومده گوشیو داده بهم قیافه گرفته برا من گوشیت بشکنه ب دررررک واسه ی گوشی خواستی خودتو بکشی

نه من راحت میتونم جدا شم  ولی میگم برای زندگیم بجنگم شاید درست بشه  آخه تمام زندگیمو خود ...

وای توروخدا بچه دار نشو اونموقه غصه هات ده برابر میشه من همیشع ی چشمم اشکه ی چشمم خونه خیلی حالم بده خدا ازش نگذره خدا میدونه خانوادشم ب اندازه ی من هواشو نداشتن

من اگه رابطه نداشتم یا پدرم انقد سختگیر نبود جدا میشدم ولی همه دارن میبینن ما همیشه بحث داریم دعوا د ...

فکر کنم چون میدونه نمیتونی ازش جدا بشی پشتش گرمه و خیالش راحت. یبار ظاهری هم شده سخت و محکم بگو جدا میشم و یه مدت اجازه نده هیچ خبری ازت داشته باشه.نه تلفنی نه پیام نه حضوری. این ادم باید یه تلنگر حسابی بهش نشون بدی. زیادی وا دادی خواهر پررو و حق به جانب شده

فکر کنم چون میدونه نمیتونی ازش جدا بشی پشتش گرمه و خیالش راحت. یبار ظاهری هم شده سخت و محکم بگو جدا ...

خیییلی اینکارو کردم گوشی خاموش کردم حلقمو دادم برده میومد خونمون میرفتم تو اتاقم درو قفل میکردم بهش گفتم اینکه رابطه داشتیم حتی ب ذهنمم نمیرسه ۱۰ تا بچه ام ازت داشتم ولت میکردم ولی بی فایده اس فقط شده ی درد بی درمون وسط زندگی پر مشکلم

2706