2737
2734

دخترم دو ماهه دیگه میشه سه سال روز اول میرفت دستشویی ولی از روز دوم جیغ میزنه و میگه نه و تو خونه جیش میکنه کلی تشویقم کردم و میدونم زود نیست چون همه چیو متوجه میشه از روی تنبلی نمیره چیکار کنم خسته شدم

دستشویی رو با بادکنک درس کن خوشش بیاد

من ک بهت گفتم اگه مال موندن نیستی برو گفتم ما بچه پایین شهریم زیاد محبت ندیدیم زود وابسته میشیم😔ی چندتا سوال داشتم ازت ؟؟؟میگم الان برای اون نگران میشی؟دستشو میزاره رو دستت وقتی دنده عوض میکنی؟عکسم باهاش میگیری بزاری استوری هات؟میگم ددددلبر منو فروختی با پولش اونو خریدی؟💔💔💔باش برو خوشبخت بشی ولی اینو بدون یروزی میرسه دیگه ب تو نمیرسه حالا برو👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم همین بود

۳ سال و ۳ ماهه که شد و عید شد و فرشامونو برد شست و آورد، بهش گفتم دوربین توی فرشا گذاشته و اگه خیس بشه میاد میبره فرشارو

و بسیار موثر بود و دیگه جیش نکرد توی شلوارش

2728

فقط بهش فشار نیار.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

یه اسباب بازی که براش جدید باشه و جذابیت داشته باشه ببر. بازی کنه جیش هم بکنه.

مثلا رنگ انگشتی که رو کاشیها نقاشی بکشه. یا وسایل جدید بگیر هربار میره خودش رو کاشی بچسبونه و دیوارهارو با سلیقه خودش تزیین کنه.

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!

من پسرم سه سالش شد تازه شروع کردم از پوشک گرفتن ماه اول هر وقت جیش داشت پوشکشو درمیاوردم ماه دوم شرت پاش کردم دیدم کنترل نداره بازم صبر کردم ماه سوم بردم دستشویی گفتم اب بازی کن هر وقت جیش داشتی تو دستشویی جیش کن کم کم همکاری کرد اولاش مقاومت میکرد بعدش خوب یاد گرفت...اذیتش نکن بزار کم کم یاد بگیره

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔