2737
2739
عنوان

مامان های آذر ۹۶ و نی نی های سالم و باهوش و زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 15083 بازدید | 2808 پست
ازمایشهای هفت ماهگی رو این هفته باید انجام بدم و هفته پیش پیش که دکتر بودم بهم گفت دوماه 5 کیلو وزن ...

ازمایشهاتون خوب بود؟ همه چیز به سلامتی پیش می ره

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

آخی یادش بخیر یک موقعی منم باردار بودم دوباره توی این تاپیک ...چه احساسات متفاوتی داشتم...ترس و خوشحالی با هم بود...حکمت خدا نبود اون موقع دوباره بهم نی نی بده. براتون دعا می کنم همگی به سلامتی فارغ بشید و نی نی های سالم و زیبا و باهوش دنیا بیارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانم های باردار 

رفتم آزمایش بارداری . دختره بیسواد نمیتونست بخونه دکتر چی نوشته گفت چیییی نوشته؟؟ حاملگی چییی؟  حاملگی ساده میخوای بدی؟ گفتم نمیدونم همونکه نوشته شده دیگه . هرکار کرد نمتونست بخونه😐😐 منم یک تیتر بتایی شنیده بودم قبلا . گفتم تیتر بتا یه نمدونم😕.  اونم همون تیتر بتارو ازم گرفت. بعد تو اتاق آزمایشگاه زنه که میخواس آزمایش بگیره گفت واسه چی تیتر بتا بخوای بدی مگه چیت شده؟ گفتم برای حاملگی. گفت میدونم میگم چرا تیتر بتا مگه مشکلی داری گفتم نمدونم.  

بچها مگه تیتر بتا چیه؟ امکان داره دکتر یه آزمایش دیگه حاملگیرو نوشته باشه؟؟؟؟ قضیه چیه؟؟؟

خانم های باردار  رفتم آزمایش بارداری . دختره بیسواد نمیتونست بخونه دکتر چی نوشته گفت چیییی نوش ...

عزیزم ازمایش بارداری برای اینکه بفهمی باردار هستی یا نه ازمایش بتا hcg هست این ازمایش فقط میگه مثبت یا منفی یعنی باردار هستی یا نه

تیتر بتا مقدار هورمون hcgرو اندازه میگیره یعنی میگه سطح هورمون تو خونت چقدر هس بعضی دکترا از اول تیتر بتا درخواست میدن بعضیام نه همینکه بفهمن باردار هستی یا نه براشون کافیه کلا تیتر بتا چیز مهمی نیس بتا هر 48 ساعت باید دوبرابر بشه تا بگیم حاملگی داره سیر طبیعی خودشو طی میکنه معمولا برا کسایی که احتمال حاملگی خارج رحمی یا حاملگی شیمیایی میدن تیتر درخواست میشه اونم به این دلیل که 48 ساعت بعد مجدد تکرار کنن و پیشرفتش بررسی بشه حالت عادی لزومی نداره 

2738
خداروشکر خوبم عزیزم خاله نی نی پسره😍😍 نه هنوز به دنیا نیومده منتظرم ببینم کی صلاح میدونه تشریف بی ...

ای جان گل پسمل ناز

انشالله تو بهترین زمان دنیا می یاد و می پره تو بغل مامانش و کلی شیر می خوره زود تپلی می شه.

راستی توی ت لگرام که یک‌گروه بود هستید هنوز؟ اونجا چه خبر؟کسی فارغ شده ؟؟

منم شکر خدا خوبم

ای جان گل پسمل ناز انشالله تو بهترین زمان دنیا می یاد و می پره تو بغل مامانش و کلی شیر می خوره زود ...

قربونت انشالله با دعای شما..

نه والا من همون موقع از گروه اومدم بیرون اخه ماشالا تعداد نفرات زیاد بود و پیاما خیلی زیاد میشد منم وقت نمیکردم بخونم از طرفی به خاطر نی نی دوست نداشتم زیاد تو اینترنت باشم دیگه تصمیم گرفتم بیام بیرون از بچه ها خبری ندارم البته ی تاپیک مشابه اینجا هس که ی تعداد از بچه ها اونجام هستن 

قربونت انشالله با دعای شما.. نه والا من همون موقع از گروه اومدم بیرون اخه ماشالا تعداد نفرات زیاد ب ...

ممنونم از پاسخ کاملتون

خیلی کار خوبی کردید کمتر در تماس بودید با نت

انشالله فارغ شدید باز از خودتون اینجا خبر بدید و اگر شد عکس نی نی هم بزارید.انشاالله بهترین روزها براتون رقم بخوره.راستی یادم نمی یاد نی نی اول بودید یا نه ولی حتما هماهنگ کنید از لحظه دنیا اومدن نی نی فیلم و عکس بگیرید و اگه خودتون هم داشتید از خودتون همینطور.

منم دارم .یادگار خیلی خوبیه

ممنونم از پاسخ کاملتون خیلی کار خوبی کردید کمتر در تماس بودید با نت انشالله فارغ شدید باز از خودتو ...

ممنون عزیزم بله نی نی اولم هس البته قبلا ی سقط داشتم... ممنون از محبتت دعا کنین برام 

انشالله خدا گل پسر شمام حفظ کنه و به زودی دوباره مامان بشین حتما به ماما همراه میگم عکس و فیلم بگیره

2706