2737
2739
عنوان

کیا با فامیل خودشون راحت ترن؟

108 بازدید | 7 پست

سلام خانما یه راهنمایی من اصلا طرف شوهرم بهم خوش نمیگذره چون همه چیو حرف میکنن تیکه میندازن الان میگن پنجشنبه بریم خونه خاله شوهرم تو روستا زندگی میکنن شبو بمونیم جمعه م بریم گردش از این طرفم قرار بود با مامانمم اینا جمعه بریم جلفا موندم چی بگم ؟ شوهرمم میگه هرجور راحتی شما جای من بودین چیکار میکردین؟

معلومه آدم با فامیل خودش راحت تره

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

هرجا همسرم بره میرم 

مگر مردونه بره مسافرت که من نمیرم و میرم منزل مادرم یاخونه میمونم

بافامیل همسرمم زیاد رفتم تفریح و مسافرت وزیارت مشکلی نداشتم

حساس نباشید رو رفتاراشون سعی کنید لذت ببرید از اوقاتتون 

سلام هرجا همسرم بره میرم  مگر مردونه بره مسافرت که من نمیرم و میرم منزل مادرم یاخونه میمونم ...

چون پدرشوهرم ماشین بلد نیس همسرم میبره اکپرا خواهرشوهرمم ازدواج نکرده خونست من نمیخوام برم از طرفی هم میترسم بگن همش بافامیل خودتی با ما جایی نمیای من چی بگم موندم

ما با هر دو طرف میریم هر دوتامونم هر دو طرف راحتیم فقط اگه طرف خونواده همسرم دسته جمعی بریم مشکلی برام پیش نمیاد اما اگه مثلا ما خودمون بخوایم بریم و مادرشوعرم بیاد خودشو بچسبونه بهمون اصلاااا بهم خوش نمیگذره که هیچ بدتر دعوا هم میشه چون به همه چی کار دارهاما بقیه باشن مثلا پدرشوعرم جلوشو میگیره 

2740