2752
2739
مبارک باشه ایشالا بسلامتی
خوبه که از طبیعی راضی بودی اما من سزارین شدم و فوق العاده عالی بود هیچی از زایمان نفهمیدم فرداش هم حمام کردم و همون شب هم راه رفتم هرکس یه نظری داره من که به همه میگم سزارین کنن
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا مبارکت باشه و قدمش پر خیر و برکت

خداروشکر زایمانت خوب بوده عزیزم ولی دیگه قسم دادن نداشت منم با وندا جون موافقم خداروشکر ما هم سزارین کردیم و از زایمانمون هیچی نفهمیدیم بسیار خاطره خوب و شیرینی بود برام بدون درد ،ناراحتی و استرس خفه شدن بچه و یا مشکل خاصی
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2731
12 ساعت درد و بیخوابی کشیدی میگی خوبه اگه سزارین میشدی میگفتی عالیییییییییییییییه این دردهارم نمیکشیدی بخیه هم که داری حالا !!!!!!!!!!!!
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
خدارروشکز عزیزم .قدم نو رسیده هم مبارک .ولی منم با اینکه سزارین بودم بسیار راضی بودم و از همون شب راه افتادم و فرداش تو خونه برا خودم میچرخیدم بهحدی که داداشم گفت وا این همه میگن زایمان سخته اینه .من فکر میکنم زایمان طبیعی به روحیه ذهنی و جسمی خیلی ربط داره ه خدا رو شکر شما خیلی خوب از پس اش بر اومدی ولی من اون روحیه رو نداشتم من با دکترم خیلی حرف زدم وقتی دیدیم من طاقت درد دندونپزشکی رو ندارم بهم گفت پس سزارین کن چون درد طبیعی خیلی زیاده و تحمل بالایی میخواد.
منم سزارینی بودم صبح سزارین شدم غروبش بدون کمک داشتم راه میرفتم و موقع مرخص شدم خودم بچه امو گرفته بودم بغلم و از پله ها پایین میومدم و شب زایمانم بچه بغلم بود و شبش تو خونه راه میرفتم و اصلا جا ننداختم
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
عزیزم مبارک باشه قدمش
من خیلی دلم میخواست طبیعی زایمان کنم ولی اصلا تحمل درد رو ندارم - سزارین شدم
چند روزز پیش فیلم سزارین دیدم دلم برای خودم کباب شد
خدایا! من در انتظار خیر و صلاح های غیر منتظره ام که هم اکنون از جانب تو برای من از راه های عالی انجام خواهد شد. آمین!
عزیز جان فقط چون قسم دادی پست میذارم. اولا مبارکه انشاا... زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه
دوما برای شما انقدر خوب و شیرین بوده برای همه همینطور نمیشه. بعضیها به مشکل جدی مثل افتادگی و ... برمیخورن باید بعد زایمان چند تا جراحی جدی انجام بدن که از همون اول سزارین میکردن سنگین تر و راحتتر و بهتر بود
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
مبارک باشه خانومی....ولی منم با مامان تارا موافقم...من اونقدرررررررررررر درد کشیدم شب زایمانم که بدترین خاطره زندگیم شده...بعد 7 ساعت درد اخرش سزارین شدم....فقط یکسانت باز شده بودم.
به اینا نیست...
مبارک باشه به سلامتی و شادی

هر سال واسش جشن تولد بگیری خانومی
ایشالله همیشه سلامت باشه ........صالح باشه
دختر خاله طفلی من هم نظر شما رو داشت خودش پرستار بود توی همون بیمارستان
خواهرش دکتر عمومی بود پیشش بود بقیه هم هواش رو داشتن ولی
بعد از 15 ساعت درد زایمان کرد بچه دنیا اومد ولی جفت رو ماما ها نتوستن در بیارن موند اون تو
مجبور شد بلافصله بره اتاق عمل ! تا ده روز هم درد داشتش
الان بچه اش 20 روزش شده بهترشده جون نداشت نی نی رو بغل کنه
مامان تارا جون کاش فقط مادر مشکل پیدا کنه آدم حاضره هزارتا بلا سرش بیاد بچه طوریش نشه یکی هم بچه ش مثل آنیتای مستانه جون به مشکل کمبود اکسیژن برمیخوره و مادر هزار برابر بیشتر عذاب میکشه
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .