2752
2734
عنوان

خیااانت شوهر

196 بازدید | 11 پست

سلام ،شوهرم قبلا تو بیمارستان کار میکرد ،دوبار تو همون سالها متوجه خیانتش شدم ،خیانت پیامکی،بعدش از بیمارستان استعفا داد و رفت سراغ کار آزاد ،حالا امروز یهو یکی از همکارای زن بیمارستان بهش زنگ میزنه ،گوشیش پیش من بود و من اسمشو خوندم ،هرچی گفتم جواب بده ببین کارش چیه جواب نداد،کلی فکرش درگیر شد و گفت چون میخاسته ماشینمون رو بفروشه این خانم خواسته بخره ،ولی معلوم بود دروغ میگه ،چون خیلی فکر کرد تا داستان رو سرهم کرد ،بعدش هم هی میگفت نظرت چیه بفروشمش به این خانم یا نه😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی قبلاً با این خانمه به شما خیانت کرده

مامان دو کوچولوی بامزه شیر به شیر هستم از دنیای بچگیشون دارم نهایت لذت رو میبرم 😍خیلی دوست دارم برا خودم یک درآمد داشته باشم که در آینده 🙃😉نچندان دور بهش میرسم و مستقل میشم . 

با گوشیش به زنه زنگ بزن

حتما ی چیز میگه ی چیو لو میده

یا پیام بده دزدکی بعد پاک کن ببین چی میگه

یادت باشه همیشه عاشق خودت باشی دختر چون تو هیچوقت تکرار نمیشی(:🩷✨️
یعنی قبلاً با این خانمه به شما خیانت کرده

نه با این خانم نبوده ،ولی اینکه این خانم زنگ زده بعد دو سال بعد شوهرم میگه بخاطر ماشین،خیلی حرفش مسخرس،اخه اون مال یه شهر دیگس کلا بیمارستان تو شهر ما نیس