2737
2734
عنوان

۱۲۴هزار صلوات

118 بازدید | 23 پست

عزیزان نذر کردم ۱۲۴هزار تا صلوات بخونم آخه پسرم بیمارستان بستریه گیلن باره گرفته نمیتونه راه بره اگه نمیتونید صلوات بخونید با دلهای پاکتون براش دعا کنید شفا پیدا کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۰۰سهم من

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2728
2740
فدات بشم عزیزم

خدانکنه سلامت باشی

خداپسرتو حفط کنه از بلا

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
واقعا قلبمون شکسته خواب و خوراکمون شده گریه

غصه نخور خدا دردرو داده درمونشم میده 

خدابزرگه از خودش بخواه

واقعا قلبمون شکسته خواب و خوراکمون شده گریه

حق داری الان در ارتباط با بیماری بچه شما خوندم خدا خودش کمک کنه ۱۰۰ صلوات برا من ،ببخشید بچه کوچیک دارم میترسم نتونم بیشتر شرمنده بشم

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
2706