2737
2739
عنوان

چقد دلم شکست امروز💔😔

572 بازدید | 59 پست

رفته بودیم خونه یکی از اقواممون

من شامم گذاشته بودم رو گاز گفتم ۶ برمیگردم بعد نزاشتن بیام تا ۷ بعد یکی از فامیلامونم ک اونجا بود با دوتا دختراش

(اونا ماشین دارن) اونام داشتن این موقع برمیگشتن از همونجا بعد من گفتم پس بیزحمت سرراهتون منم میزارین سرکوچه غذا رو گازه بخدا تفاوت راهش یکیه بعد به دخترش گف از این ور بریم دخترش گف فرقی نداره برا من بعدش زنه بمن گف اخه ما میخوایم از اونور بریم بعد منم کلا قیافم رف توهم خیلی ناراحت شدم خدافظی کردم پیاده اومدم

چقد دلم شکست خداااااا

خدایاااااا هیچ ادمیو بی پول نکن ک محتاج اینو اون بشه 

خدایا چ دلی دارم من بخدا 

یعنی یه ماشین ارزششو داره

از اونجا تا راه خونه بغض داره خفم میکنه

دلم خیلی شکست💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چه آدمای عقده ای پیدا میشن .پیاده روی خیلییییییی خوبه که ...یادبگیرهرگز به کسی رو نزنی

تا صبح قضا سهل و سهیلش به که باشد.تاشام قدر رجعت و میلش به که باشد.در بزم وصالش همه کس طالب دیدارتا یار که را خواهد و میلش به که باشد

اسنپ میگرفتی خوب 

انشاالله ماشین میخرید

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

هی  روز به روز پولدارا پولدارتر میشن 

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم
2706