2737
2734

سلام بچه ها بگید بهترین خوبی یا کار خیری که کردید چی بود که چند روزش حس خوب داشتید😍😍🥺

خودم اول میگم اگه ریا نباشه به یه خانم که بچه بی سرپرست داره به اندازه ای که بتونم کمک کردم ولی هنوز جوابش از خدا نگرفتم🥺☺️

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبی رو در حق شوهرم تمام کردم و زنش شدم 

میگی نه از خودش بپرس😉

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
خوبیا رو نباید گفت

انلاین همه دیگه نمیشناسیم اسکال نداره بخاطر انرژی مثبتش میخام بگید😍

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
2740

هر کاری واسه دیگران میکنم واسه خوشحالی و حال خوبه خودمه و این باعث میشه از کسی توقع برگشت محبتم رو نداشته باشم و انقدر این خوبی ک میکنم بهم میچسبه که نگو 

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 
یکی آزمون پول میخواست قسط داشت همسرم‌نداد بهش..انقد رو مخ همسرم رفتم داد بهش درسته من ندادم ولی حس خ ...

افرین به شما😍

همیشه سعی کردم مفیدباشم وتاجایی که راه داشته باشه دست خداباشم

بهت افتخار میکنم

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

یه دختری بود سر کلاس اذیتش میکردن بعد یادمع خیلی ساکت و مظلوم بود

منم دیدم یکی از بچع ها داره اذیتش میکنع حرصم گرف دعوا راه انداختم ازون ب بعد کسی هیچی نگف بهش/:

دارم اون یه ذره سلامت روانی که با چنگ و دندون نگه داشته بودم رو هم از دست می‌دم.

من اگه خوبی می کنم ازیادخودم می برم نمی خوام خدادفکر کنه من بخاطر کاری که کردم به خودم بود ومغرور بشم همیشع هم وقتی کاری می کنم می گم خدایا فقط برای رضای تو می کنم همین هیچ انتظاری از خدا ندارم 

برامادرررررررشدنم یه صلوات ......
دوستم که حامله بود و کسی رو ندارم هوی یه غذایی کرده بود همون لحظه للند شدم درست کردم واسش غذای سختی ...

چه خوبه 😍🤲🏻

2706