2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست که بیست سال از زندگی زناشوییش گذشته باشه و...

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 42 پست
خداروشکر..  میدونی.. پسر بودن خیلی راحت تره.. دختر فقط باید بسوزه و بسازه  اگه ازدواج اش ...

عزیزم اینجوری نیس پسراهم اذیت میشن ودخترای الان مثل قبل نیستن که من خودم دیدم طرف تاعدش تموم میشه فرداش باکسی دیگه عقد کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثر خانمها که عاشقن!  اما همسرتون چی؟ عشقتون مانا باشه عزیزم😘

فدات عزیزم ...

بله اون بیشتر وابسته و احساسی هستش ...

به شدت وابسطه ست کلا اخلاقش اینجوریه بیش از حد به ادما وابسطه میشه به نظرم خوب نیست ....

روزی صدبار زنگ میزنه قربون صدقه میره ...

ولی گفتم که روزای بدهم داشتیم اینجور نبوده همیشه نقش لیلی و مجنون باشیم ولی خب بیشتر همسرم وابسطه ست تا من

مادر بودن خیلی سخته..

منم یه مادرم اونم مادر یه دختر

اولن اجازه نمیدم زیر ۲۵ سال ازدواج کنه

دومن حتمن حتمن با شروع فصل جدید از زندگیش سعی میکنم با یه مشاور خوب همراهش کنم

از حالا گاهی اوقات مسائلی رو براش توضیح میدم که تو ذهنش بمونه؛ منظورم اینه برای تربیت دخترم برنامه ریزی دارم؛ ان شاءالله اگه خواست خدا هم باشه تو انتخاب همسر هم دقت میکنیم بقیه شم به خدا میسپاریم

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
2731
منم یه مادرم اونم مادر یه دختر اولن اجازه نمیدم زیر ۲۵ سال ازدواج کنه دومن حتمن حتمن با شروع فصل ج ...

نمیدونم.. شاید دلیل این نگرانیم اینه که همسر من بهترین بود واقعا بهترین بود اما الان اینقدر سرد شده که حس میکنم بود و نبودم براش فرقی نداره 

وقتی میبینم من که اینهمه روی انتخابم حساش بودم و همه انتخابمو تحسین میکردن الان زندگیم این شده ، دیگه به هیچ مردی نمیشه اعتماد کرد

تو رو خدا منو لایک نکنید
نمیدونم.. شاید دلیل این نگرانیم اینه که همسر من بهترین بود واقعا بهترین بود اما الان اینقدر سرد شده ...

خیلی مسائل تو این چهارسال اخیر اتفاق افتاده

ماجرای کرونا و واکنس ها شنیدم میگن واکسن ها خیلی رو مسائل جنسی آقایون تاثیر گذاشته

مسئله تورم و گرونی

در کل همه همینن تنها شما نیستی خود منم یکی از این زخم خوردهام 

من و شوهرم که دیگه مثل هم خونه ایم هیچ حسی بینمون نیست نفرت نداریم هاا؛ البته بیشتر از جانب شوهرم هست

خیلی مسائل تو این چهارسال اخیر اتفاق افتاده ماجرای کرونا و واکنس ها شنیدم میگن واکسن ها خیلی رو مسا ...

برای ما این مشکل زمانی پیش اومد که هنوز هیچ واکسنی ساخته نشده بود 

همسر شما از اول سرد نبود؟

تو رو خدا منو لایک نکنید
برای ما این مشکل زمانی پیش اومد که هنوز هیچ واکسنی ساخته نشده بود  همسر شما از اول سرد نبود؟

آره از اول این مشکل رو داشت هر سالم بدتر شد

ما12سال از ازدواجمون گذشته دوتابچه داریم و میتونم بگم الان خیلییی بهتر از اولا هستیم برعکس بقیه 

شوهرم میاد خونه ذوق میکنم اصلا دوست ندارم بره سرکار و شوهرم هم دائم میگه عجله میکنم زود برسم خونه بیام پیشتون ولی اونقدری که اون احساساتشو به زبون میاره و قربون صدقم میره من نمیتونم نمیدونم چرا ده بار اون میگه دوبار من

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی)