2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست که بیست سال از زندگی زناشوییش گذشته باشه و...

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 42 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه.. اگه زیاد بهش بگی از اون ور بوم میفته و شکاک میشه

چی بگم... 

ولی بهتره مشاوره صحبت کنه باهاتون

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
من دوازده ساله و هنوز عاشقشم 

خداروشکر.. 

اون چی؟ عاشقته؟

من فکر میکردم بهترین شوهر دنیا رو دارم اما الان با اینکه نه خیانت کرده و نه کار بدی کرده اما قشنگ مشخصه که هیچ حسی بهم نداره 

هییییچ حسی 

گاهی وقتی میبینمش از اینکه بچم دختر هست نگران میشم 

از اینکه یه دونه مرد مرد ندیدم

تو رو خدا منو لایک نکنید

من ۱۳ ساله

اوکی هستیم خدا رو شکر 

البته یه چیزی بگم ، زندگی بدون بالا و پایین نمیشه ، رابطه بدون سرد و گرم شدن نمیشه،  ولی خوب هنوز عاشق هم دیگه ایم و از کنار هم بودن لذت می بریم 

این روزها که تاهل دختر و پسر نداره ، باید هر دو با گذشت و صبور باشن تا زندگیشون قشنگ بمونه

من ۱۳ ساله اوکی هستیم خدا رو شکر  البته یه چیزی بگم ، زندگی بدون بالا و پایین نمیشه ، رابطه ب ...

خداروشکر.. 

میدونی.. پسر بودن خیلی راحت تره.. دختر فقط باید بسوزه و بسازه 

اگه ازدواج اشتباهی داشته باشه بد میشکنه 

اما پسر احساسی نیست خودشو جمع میکنه 

و اگه جدا بشه میتونه یه عشق خوب رو تجربه کنه 

مشکل من اینه که دیگه به هیچ مردی اعتماد ندارم و فکر میکنم پیدا نمیشه

تو رو خدا منو لایک نکنید
من ۱۷ ساله ازدواج کردم  اهل خیانت نیست  معتاد نیست  هنوزم دوسش دارم  تا دلتم ...

اکثر خانمها که عاشقن! 

اما همسرتون چی؟

عشقتون مانا باشه عزیزم😘

تو رو خدا منو لایک نکنید
خداروشکر..  اون چی؟ عاشقته؟ من فکر میکردم بهترین شوهر دنیا رو دارم اما الان با اینکه نه خیانت ...

اره ما عاشق کنار هم بودنیم و هنوز مثل روزایه اولیم وقتی شب میاد خونه فکر میکنم زندگی رو هم با خودش میاره

خداروشکر..  میدونی.. پسر بودن خیلی راحت تره.. دختر فقط باید بسوزه و بسازه  اگه ازدواج اش ...

اشتباه می کنی عزیزم 

اصلا اینطوری نیست من خودم از همسر اولم جدا شدم ، بعد از طلاق خودم خیلی حس خوبی داشتم و پر انرژی برای زندگیم شروع به تلاش کردم ولی اون تا مدت ها حالش بد بود و کارهای مسخره می کرد و افسردگی گرفته بود ، اینها بستگی به این داره که تو چه نگرشی نسبت به جنسیت دخترت بهش بدی ، دختر ضعیف و حساس و نیست ، اتفاقا خیلی قوی تر از مرد هاست 

اینها همه اش تلقینه که به جامعه مردسالار ما شده

2706