2737
2734
عنوان

محبت بیش از اندازه پسرم

38 بازدید | 11 پست
پسرم ۲۶ ماهشه از صبح که بلند میشه دایم محکم بغلم میکنه گردنم رو میگیره محکم فشار میده و دایم بوسم میکنه از سر تا پا اصلن جرات ندارم نزدیکش بشم پیشم میاید دیگه ولم نمیکنه یعنی در حدی که نفسم میگیره اگه یه ذرم شکایت کنم از کارش بیشتر ادامه میده امروز ماه هشتم حاملگیم تموم شد واقعا وقتی از سر و کله ام بالا میره نمیتونم درست نفس بکشم میخوام بدونم اینقدر محبت طبیعیه?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بعضی بچه ها حساس ترن و وابسته تر. توجه بیشتری لازم دارن. احتمالا با تولد بچه دوم کارتون خیلی سخت میشه. چون پسرتون اگه ازش غافل بشین فکر کنم خیلی اذیت بشه و غصه دار بشه. میتونین از پدرش کمک بگیرین. بعضی وقتا تنهایی ببرتش بیرون.با باباش تنهاش بذارین.با هم مشغول شن..یه تمرینی میشه برای موقعی که بچه اومد. خدا یارتون باشه عزیزم.
ONLY. GOD.
مرسی عزیزم مشکلی با باباش نداره دو تایی میرن بیرون خداروشکر با باباش هم خیلی خوبه با هم همیشه حسابی بازی میکنن فقط میترسم ناراحت بشه نی نی بیاد مرسی از راهنماییت امیدوارم مشکلی پیش نیاد دعام کنید