2733
2734
خانوما اگه درباره ی پیاز درمانی سوالی دارین بپرسین با جونودل جواب میدم من که ابه لطف خدا و مصرفپیازدرمانی جواب گرفتم.😘😘😘
بعداز بیست ماه انتظاروداشتن تمبلی تخمدان طبیعی و بدون هیچ دارویی و موقعی ای که فکرشونمیکردم اومدی عزیزم مهرماه اول بی بی دوخطه یه منو اول روزی که فهمیدم دونفریم.انشاالله قسمت همهی منتظرابشه بگو امین😇😇😇
باشه گلم میگم.
بعداز بیست ماه انتظاروداشتن تمبلی تخمدان طبیعی و بدون هیچ دارویی و موقعی ای که فکرشونمیکردم اومدی عزیزم مهرماه اول بی بی دوخطه یه منو اول روزی که فهمیدم دونفریم.انشاالله قسمت همهی منتظرابشه بگو امین😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کیوکوشین جان گفتم..پیاز درمانی واسه تمبلی تخمدان هستش و به باردار کمک میکنه.
یه جور بو میده اصلا نمیشه خورد با چی میخوردی؟ از چند پری تا چند پری میخوردی؟ چن ماه اینکارو انجام دادی؟ بهترین زمان مصرفش کی هستش
همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
به رشد وبالغ شدن فولیکول هاکمک میکنه من تمبلی تخمدان شدیدداشتم دکتر به من گفته بود طبیعی باردار نمیشم ولی با دوماه پیاز درمانی باردار شدم بدون حتی یک قرص البته اول به لطف و عنایت خدا بعد با پیاز درمانی باردار شدم راستی من همراه پیاز درمانی رازیانه هم میخوردم
2706