2733
2739
عنوان

لک بینی سه ماهه دوم

187 بازدید | 11 پست

هفته ۲۰ م بارداری ام..تا الان مشکلی نداشتم..این هفته به خاطر لک بینی و ترشحات که یا قهوه ای بوده یا صورتی دو بار سونو شدم..امروز دیگه ترشحاتی خون داشت..دو بار شده میرم سونو از روز جمعه سونوهام هم نرماله هم جفت هم حرکات جنین هم طول سرویکس همه چی نرماله ..نمیدونم دلیلش چیه ..استراحت میکنم  و شیاف میزارم..فردا رو فقط فرصت دارم استراحت داشته باشم باز از پس فردا شیفت دارم..اصلا شرایطم مناسب نیست که بخام استراحت مطلق بشم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

کسی بوده با شرایط من سه ماهه دوم به بعد لک بینی و خونریزی داشته باشه؟

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرخصی بگیر فقط استراحت مطلق

تریاژ هم بهم گفت استراحت مطلق بشی بهتره..مرخصی هام رو گذاشته بودم برای ماه ۷ به بعد ولی انگار مجبورم از آبان مرخصی استفاده کنم

2728
حتما کار سنگین انجام دادی عزیزم فقط استراحت کن و ھر روز ۱۴ تا بادام بشکن مثل آدامس بجو  سویق ...

کار خیلی سنگینی نداشتم ولی یه چند روزی فعالیتم کلا بیشتر بود هم تو خونه هم محل کار فکر کنم فشار رو بخیه هام اومده...شیر بادوم رو شروع کردم میخورم..ولی سویق عدس رو نشنیده بودم مرسی از راهنماییت حتما سویق هم استفاده میکنم

2740
بسلامتی زایمان کردی عزیزم؟  شما بچه اولتونه؟

نه عزیزم هنوز هفته ۲۸ هستم 

بچه دومم ..

خداروشکر اون لک بینی با استراحت برطرف شد 

سلام گلم ان شاالله بسلامتی زایمان کنی  منم شرایط رحمی شما رو دارم. شما برا بچه دوم   ...

ممنونم عزیزم دعا کنید برام تموم بشه این حاملگی ماه آخره و خیلی اذیتم

والا من برای اولی دو سال و نیم نازایی داشتم دکتر و آی وی اف هم رفتم که دوبار منفی شدم بعدش طبیعی بازدار شدم

این دومی رو خواست خدا بود که یهویی سوپرایزمون کرد آخه ما به هوای همون دردسرای بارداری بچه اول بودیم فکر میکردیم سخت حامله میشم طبیعی جلوگیری داشتیم.دیگه با تمام وجود برای من ثابت شده که تا خدا نخاد نمیشه