2733
2739

دخترم دو ماه چهار روزشه همیشه بینیش کیپه ،احساس میکنم به سختی نفس میکشه خس خس سینه داره ،بچه های شما هم اینجوریه؟؟؟دائما بینیش رو تمیز میکنم قطره سدیم کلرایدم میریزم فایده نداره

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر صدای خس خس سینه رو شنبده؟؟؟

آره یه سری آزیترومایسین داد ولی همونجوریه

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋
2738

اره عزیزم طبیعیه پسر منم دقیق همینجور بود موقع شیر خوردن همیشه بینیش سوت میکشید یا حالت کیپ بود رفته رفته خوب شد نگران نباش 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
اره عزیزم طبیعیه پسر منم دقیق همینجور بود موقع شیر خوردن همیشه بینیش سوت میکشید یا حالت کیپ بود رفته ...

ممنونم گلم

دوباره ببر دکتر ، به جای قطره هم از اسپری استفاده کن 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞