2737
2739
عنوان

دیگه خسته شدم از لاغری

128 بازدید | 18 پست

اشتها ندارم لاغرم ۵۳ کیلوام ۱۶۲ قدمه

آرزوم شده چاقی 

هرکیو میبینم اول چاقی لاغریشو نگاه میکنم حسرت میخورم 

خدا از یکم گوشتم دریغم کرده 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گین آپ بخور

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2738

یکی از دوستام بود حسرت اندام اونو میخوردم همیشه همه میگفتن وای چقدر قد بلند و خوش هیکل و...فلان بعد ی روز عکسش و تو عروسی با لباس دکلته نشون داد توبه کردم😐😐یعنی فقط با لباس پوشیده خوش اندام بود با دکلته چون باز بود قشنگ حجم چربی های بیرون زده و...😐😐قدر لاغریتونو بدونید

قد وزن من و شما یکیه😅من دوست دارم لاغرترم بشم،شما مگه چقدر میخای اضافه کنی عزیزم؟

دختر خالم خیلللی لاغر بود اصلا وزن اضافه ،بعد پودر گین اپ خورد از اینا ک عکس میوه داره بخدا تو ی ماه از این رو ب اون رو شد،دختر داییم خورد یکم اضافه کرد،ولی ضرر داره نباید زیاد مصرف کرد

هیچی
من اصلش و خوردم اشتهارو موقتی زیاد میکنه آدم فقط شکم میاره

منم خوردم خیلی خوب وزن اضافه کردم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
خوبی که  منم ۱۶۰ام با۴۷ولی دوست دارم لاغر تر باشم

نگو توروخدا خیلی وزنت کمه

2706