2733
2739

دوستان طولانیه همین اول بگید اگ حوصلتون میشه بخونید بزارم اگ نمیشه نزارم

چندماه پیش برادرشوهرم برا شوهرم پیام داد ک ازگواهینامت میخام ثبت نام کنم براماشین۱۵ملیونم بهتون میدم اولش شوهرم ب من چیزی نگفته بود و من بی خبربودم اونم فک میکنه مثل همه قرعه‌کشی های دیگس میگه باشه ک بخاطر اونم ناراحتم چون ب ما خیلی بی احترامی کرده بودن

یکیش اینکه برا جهاز دختربرادرشوهرم مارو دعوت نکردن شبش همه رو شام دعوت کردن اما منو شوهرمو دعوت نکردن منو شوهرم ظهر برا جهاز کشون بودیم شوهرمم حسابی کمکشون کرد تابعدازظهر 

دامادهم پسربرادرشوهرم میشه اما ناتنی برادشوهر ک میشه پدر داماد فوت کرده و بزرگتر هم برادرشوهرم ک میشه پدرعروس این یکی ازبی‌احترامیشون بگذریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبی ک برادرشوهرم زنگ زد ب گوشی من شوهرم جواب داد و من ازش پرسیدم چیکارداشته ک شوهرم جریان ثبت نام ماشین رو گف منم گفتم راضی نیستم این کارو بکنی بعد اون برادرشوهرم تند تند پیام میداد ب گوشی منو شوهرم ک شماره کارت بفرس پول بریزم ثبت نام کنم منم چون راضی نبودم شوهرم ب برادرشوهرم پیام داد ک داداش از گواهینامه یکی دیگه ثبت نام کن

2728

گذشت ۱هفته‌ای شد برادرشوهر زنگ زده بود ب شوهرم گوشیشو ک برداشتم دیدم پیام اومده ثبت خوردو انجام شد

اعصابم بهم ریخت کلی باشوهرم بحثو دعوا ک مگ نگفتم اینکارونکنه شوهرمم شوکه ک من جلو خودت پیام دادم گفتم ازگواهینامه یکی دیگه بنویس نمیدونم چرا نوشته

گذشت تقریبا ۲۰روز پیش خونه مادرشوهر نشسته بودیم همه ک برادرشوهر ب شوهرم گف برات پیامک اومد برا ماشین زود بهم خبربدی شوهرم گف پیام چی

گف ماشین ک باقی پولشو بریزم برم بیارم

منو شوهرم شوکه شدیم اومدیم خونه دوباره بحثمون شد با شوهرم ک مگ نگفتی قرعه کشی هستو ماشین درنمیاد

ب شوهرم گفتم بگو پولشو برداره

شوهرمم گفته بود

2738

بعد من رفتم مسافرت اوناهم ازاین قضیه سواستفاده کردنو شوهرمو حسابی پرکردن شوهرمم زنگ زد گف عاره داداشم میخاد کمکمون کنه گفته براتون گواهینامه پیدامیکنم ۱۰۰تومن میدم ثبت نام کنید بعد پولمو بدین منم گفتم ن بگو پولشو برداره

بچه گیراورده ماشینی ک میتونی حوالشو کم کم ۲۰۰بفروشی بیاد ۱۵بده تازه منت هم بزاره ک همه جا گفته عاره این ماشین ب ضرر منه اما میخام ب داداشم کمک کنم

شوهرمم گفته خانمم از چیزی خبرنداشته وقتی فهمیده ناراحت شده الانم راضی نیس نمیدم اونم گفته زن منم زمین کشاورزی ک دست توعه راضی نیس پس منم اونونمیدم

زمین کشاورزی هم شوهرم کوچیک بوده ک پدرشوهرم فوت میکنه والان اون زمین ارث شوهرمنو برادرشوهرامه اما ب اسم برادرشوهربزرگه بوده حالا اون میگه زمینو نمیدم بهتون اینم بگم برادرشوهرقبلن ازما ی انباری درست شده گرف گف زمین حیاطم کمه بااینکه خیلی قبل پیش حیاطشو دیوارکرد و همشو کاشی سرامیک کرد وقتی دیدانباری درست کرده هس ازشوهرم گرف گف حیاط من کمه چون حیاطشون بهم چسبیده‌اس

الانم ۱۰ساله ازدواج کردیم و خونه نداریم از خانواده شوهرم خیری ک نرسیده هیچ ضررم رسیده حالا چون شوهرم میخاد ماشینو بگیره همه جاگفته این ماشین کلن ضرره برا من اما فقط میخام ب داداشم کمک کنم ک خونه‌شو درست کنه وقتی دید ن دروغش جواب نداده ب شوهرم گفته زمین کشاورزیو ازت میگیرم بیای سرزمین جیگرتو میکنم

حالا شما دوستانه بگید ک من چیکارکنم

الانم ۱۰ساله ازدواج کردیم و خونه نداریم از خانواده شوهرم خیری ک نرسیده هیچ ضررم رسیده حالا چون شوهرم ...

چه ماشینیه؟ وقرارکی تحویل ردن؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

خیلی ببخشیداما شوهرت خیلی کم عقله

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
تارا برج ۱۲

اولابرادرشوهرت بدون نظرهمسرت نمیتونست بنویسه دوماتارا  اگرساده باشه دوربر۳۷۰تومنه شمامیتونی بپردازیش؟ واون زمینوبگیرن همسرت بیکارنمیشه؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید