2733
2739
عنوان

با۱۰۰تومن چه خاکی بریزم سرم؟؟!!

320 بازدید | 24 پست

راستش صدملیون تومن کامل هم نیست 

برامون قرعه درآمده بعداز بی ارزش شدن پول ...

همسرم وسایل نونمی گیره برای خونه‌..‌فعلا من طلایی هم ندارم حتی گوشواره...

می خواست طلابخره براپس انداز خیلی گرون بود.‌‌‌..

می خوادجمع کنه ماشینشو عوض کنه خداییش هم خیلی زحمت می کشه...

بنظرتون چه ایده ای بهش بدم ضررنکنه ارزش پولش حفظ بشه ...؟؟!!

حالاشاید بعضی ها مزه هم بریزن..

هرکی ایده خوب داد براش حمدمی خونم.

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

طلا بخر

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر دلم میگیره از این تاپیک ها آخه... یعنی انقدر پولمون بی ارزشه هر چی جون بکنیم تا یه سرمایه ای بدست بیاریم بازم می‌بینیم کار خاصی نمیشه کرد...عزیزم طلا تو بلند مدت همیشه سود هست طلای آب شده یا بدون اجرت بگیر بذار کنار 

نصف طلا نصفش ماشین

میتونی ۵۰ برای خودتو خونه برداری یه دستبند سبک بخر بقیشم ببین وسیله چی کم داری

۵۰ باقی موندشم بده شوهرت واسه ماشین

به مرحله ایی از زندگی رسیدم که هیچ چیزی ناراحتم نمیکنه میدونی انگاری سِر شدم و این خیلی بده خیلی.......💔
2740
ثبت نام سایپا کن

آخه گواهی نامه ندارم 

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
کی ثبت نام داره با صد تومان میشه

۱۶ اردیبهشت

فعلا که گفتن ارزانترین خودرو با ۱۰۰ پیش پرداخت

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

پول برای همسرمه 

منم ناراحتم فرش ها رو عوض نکرد 

لب تاب و گوشی هم لازم داره خراب شدن اما می گه پس انداز کنیم ...

عزیزم بنظرت قرعه کشی ارزش داره من میخوام از ماه دیگه بزارم ولی دو دلم

من از جنبه معنویش شرکت کردم

اما اگه پول کم نمی تونی کاری بکنی دستت خرج می شه خوبه.

حتما برو به اندازه پولت یا سکه بخر یا طلا ، پول و دست خودتون نگه دارین تا جمع بشه شوهرت ماشینشو عوض کنه فقط ارزشش میاد پایین ، ولی طلا و سکه ارزشش پایین نمیاد ، طلا بخر که لااقل تا وقتی خواستین ماشینو عوض کنین خودتم استفاده کنی ازش ، شایدم همسرت نظرش برگشت و ازت نگرفت طلا رو.

2706