2737
2734
عنوان

لباس باشگاه

682 بازدید | 50 پست

سلام 

بچه ها من خیلییییی سال پیشا میرفتم باشگاه دگ نرفتم الان میخوام شروع کنم فقط نمیدونم از این تیشرت استین بلند فینگر دارا بده ؟اولا اصلا خوشم نمیاد لباس باز بپوشم جایی دوما بدن میچسبه به دستگاها بدم میاد😂درنهایت چون هنوز اضافه وزن دارم نمیخوام همه چی بریزه بیرون😂😂بنظرتون استین بلند بده یا‌نو؟؟شلوار هم ک لگه دیگه 

باتچکر❤️

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یکی از معضلام همینه شکم و پهلو دارم میخام برم باشگاه موندم چی بپوشم میترسم مسخره م کنن

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

دقیقا منم مثل توام امروز سفارش دادم منم ازهفته دیگه میخوام برم منم بخاطر یه مسائلی نمیخوام لخت بگردم الان عکس لباسی که گرفتم رو میفرستم برات

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2738

من با تیپ لش میرم باشگاه......هرجور راحتی برو🤛🤜

آلفا هستم👊                                                                 وقتی بیست سالم بود دوست داشتم با یکی روجدول کنار خیابون راه برم                                                               اااااااااااماکسی نبود....الان سی سالمه دیگه دلم نمیخواد       هرچیزی به وقتش قشنگه                                                                                                                                                                                                     
منم یکی از معضلام همینه شکم و پهلو دارم میخام برم باشگاه موندم چی بپوشم میترسم مسخره م کنن

نه من حرف مردم برام مهم نیست دارم میرم ورزش کنم لاغر شم دگ نشستم تو خونه با چربیام ور برم ک 😂😂😂😂وقتی تلاش میکنی ینی قابل ستایشه 

اینکه میگم خوشم نمیاد بریزم بیرون بیشتر از لحاظ بازبودن میگم بعضیا اخه کلی چربی دارن نیمتنه میپوشن خب واقعا صحنه خوبی نیست😂

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر  
2706