2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میلاد خیلی بهتر از آرش 

خواهرام و‌زن داداش هام آرش بودن اصلا خوب نبوده چون نیروی آموزشی داره ولی میلاد همه دکتر و پرستارن نیرو آموزشی اصلا ندارنفقط میلاد تا قبل از هفته ۱۶ باید تشکیل پرونده بدی

کاربر سال ۹۲ هستم ، بعد از سه تا سقط دیگه نیومدم نی نی سایت تا این چند روز اتفاقی دوباره اومدم و امروز کاربری ثبت کردم .... انشالله خدا به همه دل خوش و تن سالم بده بقیه چیزها حل شدنیه

میلاد برو 

بیمه تامین اجتماعی داری ؟ 

هزینه لباس و‌ساک فقط میگیرن

نظافت و رسیدگی و پرستاراش همه خوب بودن برای من

کاربر سال ۹۲ هستم ، بعد از سه تا سقط دیگه نیومدم نی نی سایت تا این چند روز اتفاقی دوباره اومدم و امروز کاربری ثبت کردم .... انشالله خدا به همه دل خوش و تن سالم بده بقیه چیزها حل شدنیه
میلاد خیلی بهتر از آرش  خواهرام و‌زن داداش هام آرش بودن اصلا خوب نبوده چون نیروی آموزشی داره و ...

شنیدم آرش آموزشیه اما مثل اینکه یه بخش وی ای پی داره ک بهتر حالا دیگه نمیدونم راستش من قرار بود برم خصوصی اما از اونجایی که قیمتا خیلی رفته بالا سورپرایز شدم هفته ۳۶ هستم خیلی دیر دیگه برای میلاد اینطور ک شما میگی

2740
میلاد برو  بیمه تامین اجتماعی داری ؟  هزینه لباس و‌ساک فقط میگیرن نظافت و رسیدگی و پرست ...

بنظرت الان برم پرونده تشکیل میدن برام؟؟تلفنی ک هیچ کس جواب نمیده ..

شنیدم آرش آموزشیه اما مثل اینکه یه بخش وی ای پی داره ک بهتر حالا دیگه نمیدونم راستش من قرار بود برم ...

من اونجا بودم اگر کسی میومد اورژانسی اگر شانسش جا بود سزارین میکردن من دی زایدم خلوت بود یکی و قبول کردن 

بستگی به شانست داره 

میخوای یه سر خودتو بزن به حال بدی شب ، برو ببین چی میشه البته هفته ۳۷ برو یعنی آخر ۳۷

من اونجا بودم اگر کسی میومد اورژانسی اگر شانسش جا بود سزارین میکردن من دی زایدم خلوت بود یکی و قبول ...

الویت با کسانی هست که پرونده دارن 

ولی میلاد همه ی اورژانسی های حامله ی شبو تقریبا قبول میکنه

من اونجا بودم اگر کسی میومد اورژانسی اگر شانسش جا بود سزارین میکردن من دی زایدم خلوت بود یکی و قبول ...

ممنون از وقتی ک گذاشتي کدوم دکتر عمل کرد شمارو؟؟واینکه هر روزی ک بری میتونی پرونده تشکیل بدی یا حتما باید روز خاصی رفت

شنیدم آرش آموزشیه اما مثل اینکه یه بخش وی ای پی داره ک بهتر حالا دیگه نمیدونم راستش من قرار بود برم ...

من اگر بمیرم هم میلاد نمی‌رم حتی اگر رررررر بمیرم،،،،یه زنگی به مصطفی خمینی هم بزن یه قیمت بگیر 

2706