2733
2734

من فیلیپس دارم راضی ام. ولی نهایتا به درد خانواده دو نفره با یه بچه کوچیک بخوره

فضای داخلش برا پخت غذا خیلی جادار نیست.

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثر کسایی که سرخ کن بدون روغن دارن راضین بستگی داره چه انتظاری ازش داشته باشی

ولی مارک رو همه میگم فلیپس

این مارک نمیدونم خوبه یا نه

لایک نکنید.. هرکی لایک کرد سوسک بشه ایشالله...فقط ریپلی دوس دالم🥲
2742
اهان چن لیتری هست برای شما

فک کنم ۶

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    
2740
ولی اشتباه مکنی  3یا4لیاری براشما

نبابا چهار لیتریش خیلی کوچیکه، یه ۶ لیتری داره، یه هشت.

من سایز وسط رو خریدم.

فروشنده گفت مرغ کامل توش جا میشه،، آره درسته جا میشه اما اگه از قبل آب پز نکنی ،،مغز پخت نمیشه

میدونی برای چی میگم جا نداره،،چون مثلا اگه بخوای سیب زمینی سرخ کنی،یا مرغ،اگه سیب زمینی هارو، یا تکه های مرغتو رو هم بریزی،،رویی ها سرخ میشن زیری ها خام میمونن،  

توی دستور پختش نوشته زمان پخت رو نصف کنید،،نصفش که پخت ، غذا رو توش برگردونید که اون طرفش هم بپزه اما

کلا این سرخ کن ها یجوری ان که شما اگر چیزی که مد نظرته رو بخوای سرخ کنی،، یه لایه کفش باید بریزی،،فقط اینجوری خیلی خوب سرخ میشه. رو هم تلنبار کنی اصلا خوب نمیشه