2752
2734
عنوان

خانما با حلقه زدن شکم کوچک میشه اصلا

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 25 پست
منم بلد نبودم اینقدر تمرین کردم یاد گرفتم 

پس جای امیدی هست 

من ۶ ماه از سزارینم میگذره اگه شروع کنم آب میشه شکم و پهلو 

یا دیره 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ۱۵۰

خوبه پس

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.
2731
جدی؟؟ پس شکم رو چیکارش کنیم

شکم من پایین ناف بود که حالت برآمدگی داشت

حلقه که می زدم با اونجا خیلی برخورد نداشت فکر کنم واسه همین روش تاثیری نداشت

ولی پهلوهام خیلی خوب شد سایزم کم کردم

حیف که بعد زایمان دوباره داغون شدم

پس ناامید نشم نه؟ روزی چقدر می‌زدی ؟ تا چند وقت بعد شکمت آب شد

ببین بزن تو نت رژیم گرمیجات بگیر باید سردی وسرخ کردنیو حذف کنی یا کم کنی چون حالا به جز زایمان علت اصلی شکم زدن از لحاظ طب سنتی بلغمی شدن بدن یا همون سردیه

منم بلد نبودم اینقدر تمرین کردم در عرض یک هفته عین چی حرفهای شدم تمرین کن یاد میگیری 

عزیز جنسیت این عکس میگین

《یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف لی کربی بحق اخیک الحسین》یا ابا الغوث ادرکنی.💚