2752
2734
عنوان

خانمایی سابقه زایمان داشتین توروخدا بیاین کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله که یه زایمان راحت واسون داشته باشی.

ولی توزایمان دیگه نمیشه ازتجربیات کسی استفاده کردچون برایکی سزاسون وبرایکی دیگه طبیعی.خودم دوتازایمان طبیعی داشتم اولش ادم مرگوجلوچشاشش میبینه ولی همینکه بچه دنیااومددیگه راحتی.تواتاقی که من بستربودم تخت کناریم سزشده بودوشکمش وبخیه هاش به شدت دردداشت باوجودیکه شیاف گذاشته بودبازم تاصبح ناله کرد.یه سوندهم بهش وصل بودکه به نظرم خیلی اذیت کننده هست.ولیی خودم خدارشکرمشکلی نداشتم وبعدهز۳ساعت رفتم دسشویی ودست پاهای خونی شستموموهای برق گرفتموشونه زدم اومدم توتختم البته بخیه های طبیعی هم یکم اذیت کننده هست وهردوروش زایمان سختی های خودشوداره ولی خب به نظرم بازم طبیعی راحت تراگه خدابخاداین سومی روهم انشالله میخام طبیعی بیارم.چون خواهرشوهرمم سزارین هست وتاچندروزدردداشت ازسزبیشترمیترسم.

من سزارین برگردم عقب همین انجام میدم البته من طبیعی رفتم ضربان قلب بچم قطع شد ده سانتم فول شدم به حا ...

شیش سال میگذره ولی اصلا اونروزروفراموش نمیکنم ولی عزیزم به لذت اون لحظه ای فکر کن بچتوبغل میکنی

2731
شما باشین بی حسی از کمر انتخاب میکنین یا بیهوشی کامل؟

بیهوشی کامل برای جنین کمی عارضه داره چون تا بخان جنین رو خارج کنن کمی از ماده ی بیهوشی رو دریافت میکنه بخاطر همین سالهاس ک پزشکا ب بیحسی رو آوردن

بخدا دختر عموم. با اینکه دختر لوسی بود  طبیعی بچش و به دنیا اورد خدا ساهده هی دوسه روز اول دی ...

ما شانس نداریم میترسیم اینجا شوهرمون هرچی مهربونی کرده باشه مدقع زایمان از دلمون در بیارن 😂

شیش سال میگذره ولی اصلا اونروزروفراموش نمیکنم ولی عزیزم به لذت اون لحظه ای فکر کن بچتوبغل میکنی

خانوادم گفتن سزارین انجام بدم والا مامانم تجربه هردوتاشو داشته میگه سز خیلی بهتره 

2706