2733
2739
عنوان

خسته شدم از سرکوفت،از منت...

235 بازدید | 23 پست

بچه ها من با امسال میشه دو سال که پشت کنکور بودم

تا تقی به توقی میخوره والدینم شروع میکنن سرکوفت زدن

بهم میگن بی عرضه

بابام میگه تو هیچی نمیشی که اگه قرار بود بشی تا حالا شده بودی

بچه ها من دوسال بدون اینکه والدینم حتی بفهمن درگیر اضطراب خیلی شدید و حملات پانیک و هراس بودم(اگه نمیدونین چین سرچ کنین بخدا حوصله توضیح ندارم😔)و تنها کسی که خبر داشت یه مشاور بود که باهم چتی حرف میزدیم و حتی یبارم ندیدمش

خلاصه که با بدددددبختیو خودم...فقططططط خودممم...تونستم درمانش کنمو حالا تااازه الان یکی دوماهه نرمال شدم

ولی حرفای والدینم داااغونم میکنه

دلم هزار تیکه میشه

از همه بدتر اینکه ممکنه امسالم نتونمو باز بشینم

تحمل حرفاشونو ندارم

خصوصا منتای پدرم...از وقتی کنکور ثبتنامم کرده روزی نیست هزینه‌ی ثبتنام کنکورمو به روم نیاره😑

اگه موندم امسال...چه خااااکی تو سرم کنم

راستی...قبل از اینکه بپرسین،نه میتونم کار کنم و نه خاستگار دارم

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برات مقدوره سعی کن صبح تاعصرباخودت خوراکی ببر کتابخونه یاپانسیون درس بخون ..هروقت تنبل شدی و بی انگیزه این متلک هارو برای خودت مرورکن که اراده ت تقویت بشه ..تنهاراه نجاتت تلاش کردنه..این روزاروخیلیا تجربه کردن میگذره..فقط از۳چیزدست نکش..تلاش ..تلاش ..تلاش

2728
یه هدف در نظر بگیر برای خودت براش تلاش کن و فقط به هدفت فکر و تلاش کن

میدونم چی میگی زهیرا بانو جونم😔

بخدا فقط از خدا همینو میخوام

هدفم پزشکیه...میمیرم براشو میخوام خودمو براش بکشمو بهش برسم

ولی با حرفای مامان بابام خیلی سخت شده

انگیزه‌مو دائم میگیرن

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
اگه برات مقدوره سعی کن صبح تاعصرباخودت خوراکی ببر کتابخونه یاپانسیون درس بخون ..هروقت تنبل شدی و بی ...

مرسی از انرژیش گلنوش مهربون😍😍😍

دقیقا درسته

والا میتونم برم و باید شروع کنم برم

منتها اگه امسالم بمونم...اذیتاشون دو برابر میشه

جدی نگیر حرفاشونو همه ی پدر مادرا همینجوری ان چندین نفرو خودم از نزدیک دیدم خیلی کم پیدا میشه پدر ما ...

وای وای دقیییقا گل گفتی

تا دعوامونم میشه مامانم میگه خداکنه زودتر گورتو گم کنی

بابا والا بلا اصن کی گفته بچه باید جایی بره؟!وظیفه‌شونه اگه تا آخر عمرمم قبول نشمو بمونم خرجمو بدن

نمیدونم چرا تو ذهنشون جاافتاده بچه حتما باید ۱۸ رو که رد کرد جایی بره😐

2740
میدونم چی میگی زهیرا بانو جونم😔 بخدا فقط از خدا همینو میخوام هدفم پزشکیه...میمیرم براشو میخوام خو ...

تو نباید حرفای اونا برات مهم باشه درست پدر مادرن ولی نباید الان که برخلاف مسیرتن بهشون اهمیت بدی تو درس میخونی که خودتو به جایی برسونی اول از همه بخاطر خودت که از این وضعیت دربیای تلاش کن این انگیزه رو داشته باش نه اون انگیزه ای با دو کلمه حرف پوچ بشه 

خلاصه سفت نگیر

افسارگسیخته 🦤
میدونم چی میگی زهیرا بانو جونم😔 بخدا فقط از خدا همینو میخوام هدفم پزشکیه...میمیرم براشو میخوام خو ...

سخته می دونم خیلی هم سخته ولی به این فکر کن وقتی قبول شی اونان که پشیمون میشن از حرفاشون 

چرا نمیتونی کار کنی؟حداقل دستت تو جیب خودت باشه محتاج اونا نباشی منت چیزیم نمیتونن بزارن خواهر یا ب ...

بخدا خودم دوس دارم

بابام نمیذاره

به خیال خودش غیرتیه

میگه یا درس یا شوهر

آره دوتا داداش دارم یکی ۱۱ سالشه یکیم داداش تنیم نیست پسرعمومه که برادره شیریمه ۲۰ سالشه طفلک از دست سرکوفتای اینا الان صب تا شب کار میکنه

سخته می دونم خیلی هم سخته ولی به این فکر کن وقتی قبول شی اونان که پشیمون میشن از حرفاشون 

درست میگی عزیزم

مرسی از حرفات مهربون❤

تو نباید حرفای اونا برات مهم باشه درست پدر مادرن ولی نباید الان که برخلاف مسیرتن بهشون اهمیت بدی تو ...

مرسی از همه حرفات

دقیییقا درست میگی

خیلی بدم میاد ازین اخلاقم که انقد زود تحت تاثیر چارتا حرف قرار میگیرم😔نمیدونم چیکار کنم

آاااارزومه یه روزی بشه حرفای همه رو به چپ بگیرم ولی میدونم آخر آرزومو به گور میبرم😔

نظرشون خییییلی برام مهمه...و اینکه چی دربارم فک میکنن😔که فک نکنن من یه بی عرضه‌ی بازنده‌م

ای بابا🤦🏻‍♀️

خیلی اوضاعم خرابه خواهر😔حس میکنم به بن بست رسیدم

یا رو یه تردمیلم که فقط دارم بی هدف میدوئم