2733
2734

با سلام 

منظورم از متفاوت اینه که خاله زنک بازی و چشم  و هم همچشمی ندارند .مطالعه میکنن و فیلم های خوب می بینند .طبیعت رو دوست دارند و به تاریخ علاقه دارند مثبت می اندیشند و حسادت نمی کنند 

اگه تکبر نزاره من اینجوریم بفرما

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میخواستم بگم میاید باهم باشیم و صحبت هامون رو باهم بکنیم.من خیلی تنهام

البته تو اجتماع هستم ها .دوست معمولی دارم اما کسی که تفکرش مثل خودم باشه دوروبرم نیست

من کلا نمیتونم با هر کسی ارتباط برقرار کنم.اینو قبول کردم تو زندگی خودم تو حیطه خودم دنبال پیشرفت خودمم با هیچ کسم کاری ندارم. ناراحتم نیستم ک با کسی صمیمی نیستم چون مردم حرف کمتری میتونن راجبم بزنن

2706