2752
2734
عنوان

برا تیرگی زیر چشم راهکار بدید🥲

69 بازدید | 8 پست

بچها من امروز ک نگا کردم دیدم چشام خیلی زیرشون گود افتاده و تیره شده میدونم از خستگیه ولی ی راهکاری بدید بهتر شه نمیشه ک اینجوری بمونه همینجوریشم اعتماد ب نفسم روز ب روز کمتر میشه 🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چه‌مارکی روتینش ب چه صورتی هست  

هلو و آلوئه ورا از برند بايو آکوا استفاده کردم 

تاثیر هلو بیشتر بود برام 

قیمتشم حدودا 130 تومنه

دو شب در هفته استفاده میشه یا یه شب در میون هم میشه استفاده کرد 

بعد از اینکه صورتتونو شستید بذارید زیر چشم 20 دقیقه 

خشک که شد بردارید، نیازم نیست بشوریدش بعدش

نیست ممکن دل به دوری گردد از دلبر جدا ♡

سلام عزیزم من نمایندگی رسمی فروش محصولات لدورا دارم .قبل اینکه وارد این حرفه بشم از یک نفر کرم دوژر چشم لدورا خریدم و با استفاده ازش بعد سه الی چهار ماه تقریبا سیاهی دور چشم رفع شد و بعد دوباره از اون خانوم کرم دور چشم لدورا  تهیه کردم و برای بار دوم که استفاده کردم دیدم کاملا رفع شد بعدشم بقیه محصولاتش استفاده کردم و دیدم که چقدر جوابدهی خوبی داره واسه همین نمایندگیشو خودم گرفتم من بهت کرم دور چشم را پیشنهاد می کنم اگه میخوای مشاوره رایگان بهت بدم و بهتر راهنمایی بشی به پیج اینستاگرامی من سر بزنledora_nazanin.em