2752
2734
عنوان

آزمون استخدامی معلمی کی هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 107 پست
من اره  سال اول که مصاحبه رد شدم چون بچه امتیاز نداشت  ولی سال بعد بچه و شوهر امتیاز داش ...

چجالب مگ بچه و شوهر امتیازه؟؟؟

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
تو استخدامی سر صدم هم ممکنه قبول بشی یا رد بشی  حالا فکر کن یکی شوهر و سه تا بچه داره راحت ۸ ن ...

من یه سوال دارم

از اونجایی که افراد هر منطقه فقط با منطقه خودشون مقایسه میشن خب این نمره بومی به چه دردی میخوره؟همشون بومی میشن دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم،خب از اینورم از خیلی لذت ها و خوشی هاش گذشته و الان کلی مسوولیت داره و صددرصد شرایطش با مجرد ...

درسته متاهل بچه دار تایمش برا درس خوندن کمه و رقابتش با مجرد عادلانه نبود که با این طرح عادلانه شد

نمیدونم،خب از اینورم از خیلی لذت ها و خوشی هاش گذشته و الان کلی مسوولیت داره و صددرصد شرایطش با مجرد ...

متاهلی ک توانایی ایحاد نمبکنه بعدم مهم عدالته 

واقعا حقشون نیست فقط بخاطر متاهلی قبول بشن 

مگه باید تاوان بچع و ازدواج ی خانمو متاهلو ی مجرد پس بده؟چ چیزایی میگین عجبا

2731
من یه سوال دارم از اونجایی که افراد هر منطقه فقط با منطقه خودشون مقایسه میشن خب این نمره بومی به چه ...

ببین مثلا تهران بومی نداره و همه عالم و ادم میزنن اونجا 

ولی البرز و کرج بومی دارن و کسی اونجا تمیزنه و رقابت کمتره 

بومی نداشتن به ضرر ماهایی که مرکز استانیم هست 

و اینکه خیلیا چون بومی ندارن میزنن مرکز شهر و خوش به حال کسی میشه که بومی داره 

احسنت.من واقعا این چن سال سختی زیادی کشیدم و ناخواسته بخاطر شوهرم از ادامه تحصیلات محروم شدم الان ک شناخت کامل بهم داره اصراز داره برو درس و کار رو ادامه بده .ولی میگم الان دیگ درس رو واقعا نمیتونم ولی دوس دارم کار رو برم

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
ممنونم عزیزم اولین بارم بود  حالا منتظر دبیری ام ببینم اون چی میشه

این پس چی بود مگه ؟؟دبیری نبود؟؟؟

من قبولی پارسالم و قطعا اطلاعاتم از همه به روز تره  اولا که با ۴۸ سال نمیشه شرکت کرد سر سنش رد ...

رشتتون چی بود ؟ مصاحبه سخت بود ؟ من علوم تربیتی میخونم و میخام معلم بشم 

🤵‍♀️💗🕊
ببین مثلا تهران بومی نداره و همه عالم و ادم میزنن اونجا  ولی البرز و کرج بومی دارن و کسی اونجا ...

اره واقعا 

متاهلی ک توانایی ایحاد نمبکنه بعدم مهم عدالته  واقعا حقشون نیست فقط بخاطر متاهلی قبول بشن  ...

ولی با اینک متاهلم قبول دارم باید امتیاز برابر باشع

تو استخدامی سر صدم هم ممکنه قبول بشی یا رد بشی  حالا فکر کن یکی شوهر و سه تا بچه داره راحت ۸ ن ...

واقعا جالبه نمیدونستم

2706