2737
2739
عنوان

یک پاکت پر پول

176 بازدید | 18 پست

من  مدتهاست پسرم مریص  الان منتقلش دادیم یک شهری  بزرگ  ..امدیم خونه یکی ازدوستامون   چقدررررررر احترام  روزی چنددنوع عذا   هر روز  مرد خونه پسرم با شوهرم میبرن  دکتر   یک اتاق  بهمون دادن  الان چشمم افتاد یک پاکت کادویی پر پولوبالاست   چقدر دلشون  پاک صاف  اخهه اگر من بودم حتما برمیداشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی خوشحال شدم که اینقدر بهمون اطمینان دارن  که پاکت پول برنداشتن اخهه پاکت خیلی بزرگ  قشنگ تو چشم  خانمها تازه امد دنبال بالشت مگشت قشنگ پول دید ولی برنداشت 

خدا شفا بده 

دستشون درد نکنه اینجور ادما دیگه کمیاب شدن

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2740
خدا شفا بده  دستشون درد نکنه اینجور ادما دیگه کمیاب شدن

بخدا روزی چند نوع عذا درست مکنن    کلی عذا دارن  دوباره مگن بچت مریص عذا جدید  درست مکن  مگه عڋا مونده بد

2706