2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خلیج فارس ستاره شیراز مال  سر دوزک  زیتون

شيراز مال رفتم انگار تازه باز كردن اونجارو

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
پس اول برم ستاره  ستاره باخليج نزديك همن؟

نه نیست ولی کنار ستاره مجتمع سعدی هم هست بعد باغ عفیف اباد هست کلی رستوران خوب هم هست و اینکه خلیج فارس راهت خیلی طولانیه بنظرم باید سر ظهر بری خلوت باشه نزدیک صدارت خلیج ستاره هم داخل عفیف اباد 

ستاره اول بعد خلیج

فقط ببخشيدا زيادي سوال ميپرسم 😁چون كنكجاوم اولين باره اومدم

ميگم يوخه چطور شيرينيه واينكه سوغاتي خوشمزه ها چيه؟

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
نه نیست ولی کنار ستاره مجتمع سعدی هم هست بعد باغ عفیف اباد هست کلی رستوران خوب هم هست و اینکه خلیج ف ...

شبيه شيراز ماله اونجا لباساي انچنان خوب نبود

فقط ببخشيدا زيادي سوال ميپرسم 😁چون كنكجاوم اولين باره اومدم ميگم يوخه چطور شيرينيه واينكه سوغاتي خ ...

نگاه یوخه کلوچه عرقیات و صنایع دستی ما معمولا صنایع دستی ۶دیه میدیم ولی یوخه شیرینی خشکی هست و خوش مزش خوبه من که خیلی دوس دارم فقط خیلی شکننده اس ا‌ه ،یخوی ببری خوب بپیچون

2706