2737
2734

اونایی که قرص راکوتان یا نورم اسکین خوردید بعد از تمام شدنش چی خوردید که دوباره برنگردند جوشاتون

من خدا را دارم ...بین تمام نداشته هایم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی دیگه نخوردم.من هم زمان با قرص اسپیرونولاکتون ۱۰۰ مصرفش می کردم.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2740

واقعا سوال منم هس ۲۶ سالمه و پر جوش خسته شدم دیگه میخام برم دکتر بگم برام بنویسه

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
عزیزم من ی دوره ۶ ماهه راکوتان خوردم و تمام . دیگه جوشام بر نگشتن 

جوش هاتون چه نوعی بود؟؟چرکی و قرمز یا آکنه هم رنگ پوست؟؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
عزیزم جوشای من زیرپوستی بودن که درد وحشتناکی داشتن .  کمرمم پر از جوش بود ک دیگ رفع شد شک ...

برم دکتر برام مینویسه ؟؟هر دفعه میرم دکتر همش روتین پوستی میدن که اصلا جواب نمیده برام 

همش بفکر پول در آوردن هستن دکترا هیچ وقت درمان نمیشم خسته شدم 😭😭😭😭

راکوتان خارجی خوردین یا ایرانی؟؟؟

من شیش ماه خوردم الان دوماهیی میشه که نمیخورم خداروشکر برنگشته جوشم نمیزنم اصلا🙂 یکمم جای جوش دارم ...

الان میشه خورد تو تابستون لکه ایجاد نمیکنه؟