2737
2734
عنوان

آهن و مولتی ویتامبن

119 بازدید | 19 پست

سلام خانما من به پسرم از همون اول آهن و مولتی ویتامین بهداشت را ندادم خودم هی میرفتم فلان مارک و نمیدونم چی و چی میخریدم بچمم همش بدغذا و لاغر رشدشم زیر نمودار

میخوام ببینم همه اینکارا میکنن یا مولتی وآهنی که بهداشت میداد را مصرف میکردید؟

واقعا فرق دارن؟

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون مال بهداشت و ندادی اینجوری شد

جدی؟

خب میگفتن ایرانی فایده نداره یا دندونا روسیاه میکنن

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

من دکتربرادخترم نوشت مال بهداشتو استفراغ میکرد دکترهم قبول نداشت مال بهداشتو،دخترم الان یکسال ونیمشه هیچی نمیخوره شاید یدونه میوه بخوره،فک نکنم ربطی به این قطره هاداشته باشه

2738
منم نمیدم و ازبیرون میخرم همه همینکارومیکنن،کلاهمشون بدغذان ربطی به اینانداره

بچه های دخترخالم دوتا پشت سرهمن مولتی وآهن بهداشتی خوردن همسن پسرمن ولی بزرگتر و خوش غذاتر

من دکتربرادخترم نوشت مال بهداشتو استفراغ میکرد دکترهم قبول نداشت مال بهداشتو،دخترم الان یکسال ونیمشه ...

اره منم بردم دکتر خودش چیز دیگه می‌گفت بگیرم

منم نمیدم و ازبیرون میخرم همه همینکارومیکنن،کلاهمشون بدغذان ربطی به اینانداره

این بدغذاییشون اعصاب آدمو خورد میکنه