2737
2734
عنوان

گواهینامه

115 بازدید | 19 پست

سلام کسی هست تا حالا اصلا هیچ وقت راننگی حتی یه لحظه نکرده باشه بعد بره واسه گرفتن گواهینامه اقدام کنه ....سخته اینجوری ...بعد چند وقت گرفتین

کاملا غریبه به هیچ کجا تعلق ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رانندگی نکرده بود اصلا

نه سخت نیست، من بعد سه روز نشستم

چون کلاج و ترمز زیر پای اون مربی هم هست شما زیاد یاد نمیگیری و بنظرم باید حتما خودت تنها بشینی تا بفهمی چیزی یاد گرفتی یا نه

رویای یک رقص بی وقفه از شادی

منو شوهرم خودش رفته ثبت نام کرده بدون خبر من،چون خیلی میترسم ۲شبانه روز سر درد شدید گرفتم به خاطر این کارش

چون اطمینان داشتم از پسش بر نمیام بعد دیگه قبول کردم 

الانم کلاس آیین نامه تموم شده منتظرم زنگ بزنن واسه کلاسای آموزش رانندگی

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
2738

این قضیه مربوط به سی ساله پیش که خود اداره راهنمایی امتحان میگرفت ...الان فقط آموزشگاه امتحان میگیره اونم حتما باید کلاس آیین نامه و تو شهری بری

یه مرد خسته از دنیا 
منو شوهرم خودش رفته ثبت نام کرده بدون خبر من،چون خیلی میترسم ۲شبانه روز سر درد شدید گرفتم به خاطر ای ...

۱ماه پیش گفتم ماشینو بده خودم تنها برم یه جای خلوت تمرین کنم،ازاونجایی که خودش یکم با حرص وجوش یادم داده بود یکمم از گوشی نگاه کردم،اونم ماشینو داد ،الان یکم راه افتادم 

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
من الان تواموزشگاه نشستم‌۲ دیقه ب اولین جلسه تمرینم مونده حتی نمیدونم ترمز کجاس😐

😅😅😅😅اتفاقا این بهتره همه چی رو از اول اصولی یاد میگیری نه از دهن هرکی یه چیزو مثل من 

منو شوهرم خودش رفته ثبت نام کرده بدون خبر من،چون خیلی میترسم ۲شبانه روز سر درد شدید گرفتم به خاطر ای ...

چقدر منی تو چند روز پیش یه دفعه اومد گفت ثبت نام کردم 

امروز باید برم معاینه چشم

2706