2733
2739
عنوان

پلاکت پایین بچه ی 3ساله

96 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من دخترم پلاکتش اومده پایین و تحت درمانه الان 3 روزه داروهاش قطع شده دوباره علائمش زیاد شدم، هدف از تایپیک این بود ک بدونم چ چیزایی براش خوبه بهش بدم از نظر تغذیه ای البته حساسیت ب پروتئین حیوانی هم داره

نجیب تر از آن باش که برنجانی🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای بچه نمیدونم ولی من زمان بارداری خیلی پلاکتم پایین بود دکتر گفت جوانه یونجه خوبه که من چون دیگه پیدا نکردم دیگه خودمم درست نکردم

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
2728

خدا سلامتی بده عزیزم، تو اطرافیانمون بودن بچه هایی با پلاکت پایین ولی نمیدونم چی باید بخورن و براشون خوبه، تو نت سرچ کنی میاره برات، الهی که به زودی حالش خوب بشه، الهی که هیچ مادری از مریضی بچه رنج نکشه واقعا سخته، آدم میگه خودم مریض شم ولی بچم چیزیش نشه

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
عزیزم برای بچه نمیدونم ولی من زمان بارداری خیلی پلاکتم پایین بود دکتر گفت جوانه یونجه خوبه که من چون ...

اتفاقا درست کردم ولی لب نمیزنه، عرق یونجه گرفتم بهش میدم با یکم شکر ولی نمیدونم خوبه یا نه

خدا سلامتی بده عزیزم، تو اطرافیانمون بودن بچه هایی با پلاکت پایین ولی نمیدونم چی باید بخورن و براشون ...

اره واقعا خیلی شرایط روحیه بدی دارم

اتفاقا درست کردم ولی لب نمیزنه، عرق یونجه گرفتم بهش میدم با یکم شکر ولی نمیدونم خوبه یا نه

انشالله زود خوب بشه عزیزم

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
2740
اره واقعا خیلی شرایط روحیه بدی دارم

عزیزمممم می فهمم چی میگی، من خودم کشیدم میدونم، پسرم پنج سالشه، از تب واکسن ۱۸ ماهگی دوبار به فاصله ی دو هفته تشنج کرد دکتر براش دارو نوشت، کلی اذیت شدم ناراحت شدم هرماه کنترل و نوار مغزی و دارو و اینا آخرش دکترش کمتر و کمتر کرد تا اینکه چن ماه پیش قطع کرد منم خوشحال شدم که خوب شد تموم شد، دو ماه پیش سرما خورد دوبار تب کرد و یهو سرپا یجا وایساد بی‌اختیار جیش کرد و افتاد زمین هرچی بردیم حموم شستیمش هی صداش میکردیم واکنشی نداشت بعد شستن هوشیار شد جواب داد بردم دکتر گف دوباره تشنج کرده باید دارو بخوره الان بازم دارو و نوار مغزی و کنترل شروع شده، باز الان وقت دکترشه باید ببرمش تا یکی دو روز، همیشه میترسم یدونه عطسه میکنه میلرزم که نکنه سرمابخوره تب کنه باز تشنج کنه، همیشه نگام رو صورتشه میترسم، تو خاب تکون بخوره میلرزم، بعد تشنجش انقد از لحاظ روحی حالم خراب شد که نگوووو، نه جایی میرفتم نه حوصله داشتم فقط فکر میرفتم گریه میکردم، دلم میگرف خیلی وضعم خراب بود، سرتو درد آوردم خاستم بگم می فهمم چی میگی من خودمم کشیدم، الهی که به زودی حال بچت خوب بشه

زندگی از مرگ پرسید چرا همه عاشق من هستند و از تو متنفرند؟؟ گفت چون تو یک دروغ زیبایی و من یک حقیقت تلخ🖤
عزیزمممم می فهمم چی میگی، من خودم کشیدم میدونم، پسرم پنج سالشه، از تب واکسن ۱۸ ماهگی دوبار به فاصله ...

اخ عزیزم 😭انشاالله ک زود زود خوب میشه

اخ عزیزم 😭انشاالله ک زود زود خوب میشه

ممنونم همچنین بچه ی شما، الهی که هیچ بچه ای مریض نباشه بچه ها بی پناهن معصومن