2737
2739

خانکما شما هم دور و اطرافتون دیدین بعضیا پرانرژی هستن 

در طول روز کلی کار انجام میدن ؟

شیرینی برای اهل خونه 

خیاطی برای خودشون البته...

تر و تمییزی خونه 

رسیدگی ب بچه هاشون غذاها ب موقع حاضر

خودشونم مرتب و تمییز ...

معاشرت با فک و فامیل ...

عبادتشون

باشگاهشون 

آخه اینا فرق دارن یا من مشکل دارم 

والا چکابم میدم هیچ زهرماریم کم نیست اما من غذا میپزم و با بچم بازی میکنم  خستم واقعا ...

دستام جون ندارن 

بی حال و کسل !

دوست دارم اونجوری باشم آخه🙄😏😶😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا ب مادرم سلامتی بده

اگ اون نباشه من گاهی حس میکنم هیچم

از جنبه فعالیت 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

چون کم کار میکنی بدنت اونجوری عادت کرده عضله هات ضعیفن برو ورزش ببین چقد سرحال میشی

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
خدا ب مادرم سلامتی بده اگ اون نباشه من گاهی حس میکنم هیچم از جنبه فعالیت 

منم دقیقاااااااا

مادرمم نگران منه 

میگه آخه من همیشه نیستم که...

بیشتر از جنبه ی رفت و آمد منظورشه 

میگه بیشتر برو بیرون  با در و همسایه گرم بگیر 

واییی حرف دلمو زدی 

منم بی انرژی وبی حوصله ام 

اما یه روزهایی یادم میاد خیلی پرشور بودم اصلا یادم میاد باورم نمیشه اینقدر توان داشتم با اینکه توی بدترین شرایط نوجوانی مادرم به رحمت خدا رفتن وچندی بعد پدر عزیزم به رحمت خدا رفتن بازم قوی میگرفتم خودمو ولی الان ...‌

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706