2733
2739
عنوان

دخترم افتاد زمین مچ دستش ..😥

469 بازدید | 38 پست

به شدت درد می کرد

بردیم بیمارستان دکتر گفت چیزیش نیست گفتیم عکس نمیگیرید؟ گفت بیخود برای چی میخواید اشعه بزنید

هنوزم دستشو تکون نمیده و یکمی هم ورم کرده الان موندم چی کار کنم نکنه شکسته؟ یا دررفته؟

شما تجربه از نداشتین

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گفت فعلا بزارید بمونه تا فردا صبر کنید اگه ورم کرد بیارید ع‌کس بگیریم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
دستشو بالا میبره؟

میبره ولی مچ دستشو تکون نمیده

2738

درد شکستگی اصلا قابل تحمل نیست گلم 

ضرب دیده انشااله تا صبح بهتر میشن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
چند سالشه

سه سال و نیم

از روی یه فاصله ۷۰سانتی افتاد زمین اونم روی فرش

درد شکستگی اصلا قابل تحمل نیست گلم  ضرب دیده انشااله تا صبح بهتر میشن

ممکنه در رفته باشه؟ یا ترک باشه؟

2706