2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا همش حس میکنم لباسی ک تازه پوشیدم و جلو ظرفشویی بودم آب پاشیده و باید عوضش کنم یا حس میکنم رو پام یه قطره آب پاشیده یا مثلا لباس زیر دخترمو چک کردم تمیز بوده و میارمش خونه همش یچیزی تو ذهنم میگه لباس زیرش کثیف بوده و بنده خدا بچمو میبرم لباساشو کلا عوض میکنم و بدنشو آب میگیرم😔

2740

خالم پیر شده سره این قضیه اگه میخوای عمرت کوتاه شه و زود پیر شی ادامه بده چون داغونت میکنه تنها چارشم اینکه خودتو مشغول کنی بیکار بشینی هر روز بدتر میشه

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
آی گفتی بخدا منم جیگرم کباب میشه  خیلی هم عصبیم میکنه وسواسیم لامصب

اره منم همش عصبیم چون همش در حال جنگ با خودمم.. پسرم هفت سالشه اونم متوجه شده من با بقیه فرق دارم. البته من قرص که میخورم اضطرابم کمتر میشه کمتر جیغ و داد میکنم. برو پیش روانپزشک

هیچم   هیچ