2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
وای..جدی؟؟چرا

دعواشون شد...فک کنم فرید زد تو گوش سیران اونم قهر کرد رفت خونه باباش اون بابای کثافتش هم با وجود تاهل با یه خاندان دیگ قرار ازدواج سیران و خواهرشو گذاشت میخواست بعد طلاق سیرانو بده ب پسر اونا....و خواهرشم پسر دیگشون...فرید فهمید و عصبی شد و رفت خونه پسره..اما چ فایده بابابزرگ فرید بعد اینکه فهمید رفت خونه پدر سیران اون پدرشو حسابی ادب کرد سیرانم ب زور برگردوند اما نه برای زندگی با فرید بلکه برای امضا کردن توافق نامه طلاق و معتقد بود تا زمانی ک سیران توافق نامه رو امضا نکرده حق نداره ابروشو لکه دار کنه...و فرید و سیران توافق نامه طلاق امضا کردن...اونجا دیگ تموم شد ادامش ندیدم 

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
عجب داستانی شد... سونا رو به مرده بیوه اتپی ندادن؟؟

اونو نمیدونم کدوم میگی من بعضی قسمتارو نگا نمیکنم

الان قراره بدنش به یه پسر به نام صفوت...سیرانم بدن ب داداش صفوت...باباشون هم دشمن بابابزرگه فریده....کلا داستان داده ب سمت بسیار مزخرفی پیش میره..من اصلا باور نمیکردم توافق نامه رو اون سیران احمق امضا کنه...

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤