2733
2734
عنوان

مادر شوهر

195 بازدید | 25 پست

بچه ها چند مدته مادر شوهرم میبینتم میترسونتم میگه تو فردا زایمان میکنی از حرفش استرس میگیرم از اونورم میگه زایمان کنی هر روز میخوام بیام کاچی بخورم و نومو ببینم جوابشو چی بدم دفعه بعد که گفت تا الان فقط لبخند زدم و گفتم خونه خودتونه 

و خدایی که به شدت کافیست 🤗💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چندهفته ایی؟خوشبحالت نزدیکه زایمانت دیگه.خوب گفتی دهن به دهنش نزار 

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍
2740
اگر برات اذیتی نداره خو بذار بیاد کمک حالتم هست . منکه از خدامه بچه دار بشم مادرشوهرم هر روز بیاد . ...

انشالله خدا حاجت دلتو بزودی میده عزیزم آخه مادر شوهر من اهل دخالته مثلا میخواد بیاد تخم مرغ محلی که من دوس ندارم به خوردم بده شنیدم داش به شوهرم میگفت به مادر زنت بگو بزور بده بخوردش 🤧

و خدایی که به شدت کافیست 🤗💜
انشالله خدا حاجت دلتو بزودی میده عزیزم آخه مادر شوهر من اهل دخالته مثلا میخواد بیاد تخم مرغ محلی که ...

میدونم ولی اونم که میگه بخوری به خاطر خودته مثلا میخواد برات مفید باشه. 

مادرشوهر ه من اینقدر گدا وخسیسه پوسته وگدا ازدست چون راهمم از خانوادم دوره خواهرم میخادبیاد ده روز پیشم شوهرمو پر کرده که زنتو بفرست بره خونه مادرش باز برای یک زایمان ده نفرو نکشونن خونت ...توقع داره بااین خساستش که میاد خونم اجازه نمیده برای شش نفر سس استکان برنج بریزم جنگ میزنه نه نه سه استکان کافیه بیاد ده روز منو جمع کنه ...هفت ماهه حامله بودم ماه پیش رفتم خونش  ماه مبارک بود ...گفتم مادر ناهار چی داریم ..گفت هیچی برو بیرون بخور تا ساعت پنج عصر دنبال یک رستوران بودیم همه جا تعطیل بود ...حالم ازش بهم میخوره

2706